reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja miałam "świeże" zarodki, ale też stałam przed decyzją czy jeden czy dwa. Boję się bliźniaków jak cholera i nigdy nie chciałam mieć dwójki jednocześnie... ale doszłam do wniosku, że nie ma nic z czym sobienie poradzimy, a skoro dwójka zwiększa szanse to nie mam o czym dyskutować.... Zastanów się czy nie warto zaryzykować z dwoma kuleczkami :)
Myślę, że trzeba zwiększać szansę, a najwyżej będzie podwójne szczęście:tak:
 
Dziewczyny, a czy są wśród Was kobietki z tzw. niepłodnością idiopatyczną, którym in vitro przyniosło szczęście?
Micheline, u mnie książkowa niepłodność idiopatyczna. W badaniach moich i M. zero odchyleń od normy. Niestety pierwszy transfer dwóch maluchów nieudany, beta nawet nie drgnęła.
Czekam na crio i robię dodatkowe badania z zakresu immunologii. Mam nadzieję,że Twoje kropki zostaną z Tobą na długo;)
 
Daj spokój mi zawsze zastrzyki M robi sama nie zrobiłam ani jednego a podchodziliśmy do IUI do ivf i jestem 16tc a muszę mieć dwa dziennie zastrzyki także szacun ze robisz to sama

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
U mnie też tą fuchę dostał M ;-) Sama bym chyba nie dała rady się kłóć
 
Wczoraj przed blokiem stał czarny czarny kot, chciał przejść mi przez droge, ale sie cofnął. Wracając ze sklepu on nadal tam stal i patrzył na nas, tak jakby sie zastanawial "przyniesc im pecha, czy wystarczajaco są pechowi". Prosze o mocne kciuki za transfer[emoji4]
Ale w końcu nie przeszedł? Nie będzie dziś na pewno pecha. Wierzę, że będzie to jeden z najlepszych dni w Waszym życiu ;-) Powodzenia! Kciuki mocne ;-)
 
reklama
2017-07-19 Alfistka badanie hormonów po transerze :-D 2 Kropeczek :-* ( ET: 15.07.2017 )
2017-07-19 Oska305 Wizyta kontrolna 21 tyg
2017-07-19 Liv26 wizyta + usg 7t1d
2017-07-19 evulek111 criotransfer 2 blastek ✊

Powodzenia dziś dziewczyny! Niech to będzie dobry dzień. @Alfistka niech beta już dziś idzie w górę :D @evulek111 zaciskaj mocno nogi i przytul Maleństwa! Oska i Liv pięknych widoków i pozytywnych wiadomosći!
 
Do góry