reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Te lata oczekiwania zweryfikowaly i moje poglądy. Zawsze mówiłam ze będę miała jedno dziecko i ani grama więcej, ostatnio nawet przypomniałam sobie sytuację jak z 6 lat temu szłam z mężem (wówczas narzecxonym) na spacer. Na ulicy mieliśmy mężczyznę z blizniakami a ja skomentowalam to (oczywiście tylko do swojego partnera) "za jakie grzechy trafiły się mu bliźniaki?". Potem ślub, starania o dziecko, 4 poronienia naturalnych ciąż. Wizyta w klinice, dwie stymulacje, pgs i decyzja wspólna : celujemy w bliźniaki [emoji1] Ot , taki chichot losu, zmiana priorytetów. Nie żałuję, jestem najszczesliwsza kobietą pod słońcem. Nawet w najtrudniejszych dniach nie śmiem narzekać, bo jakim prawem? Wczoraj obchodzilam urodziny, mąż pytał co chciałabym dostać w prezencie. .... nic, wszystko mam. Jeszcze tylko szczęśliwe rozwiązanie i nie mam więcej marzeń dla siebie.

[emoji127] 28.10.2017
Pieknie napisane! [emoji173] ja tez z tych osob co zawsze mowily ze tylko jedno dziecko i nic wiecej [emoji28] maz jedynak tego samego zdania i co i tez teraz pod sercem noszę blizniaki [emoji173]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
jak trzeba to trzeba popłakać, jak trzeba to wykrzyczeć, powqrwiać, zapić, a najlepszym miejscem, żeby sobie upuścić jest to forum :D potem korona na łepetynę i znowu do boju. Jak chcą to niech biją z liścia, po du*ie ale my walczymy! w takim razie znowu na wrzesień nam się kolejka niemała robi, ja pewnie tez w sierpniu nie zdążę
tez czekasz na transfer?
 
no dobra laski, moja beta 0 wiec wypije dzisiaj konkretnie za wasze jajeczka, stymulacje, fasolki, pingwiny, transfery i punkcje :) mam nadzieję że zadziała!
Bardzo przykro mi. Reset dobrze Ci zrobi a czas reszte zalagodzi i podejdziesz do walki z nowa wiara i siłą z sukcesem [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Ja kilka dni temu płakałam z powodu źle sparowanych skarpetek, ja wylam a mąż płakał ale ze śmiechu [emoji23]

[emoji127] 28.10.2017

Serio, z życia wzięte.
Szykuje się w szatni na siłownie....
Mąż parował skarpetki po praniu...
1500407917-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
no. ale ja to czułam juz wczesniej wiec i tak piję od 2 godzin no nic. od września ruszamy znowu. to był nasz 1 raz. mrozaków zero. msm 2 miesiące żeby się podnieść z popiołów tej emocjonalnej masakry. laski mówcie jakie suplementy na poprawę jajek !
Uwielbiam Cię za to podejście. Walcz i się nie dawaj. Los na pewno Was za to wynagrodzi[emoji9] [emoji9] [emoji9] [emoji9] [emoji9] [emoji7]
 
reklama
Niestety po wizycie nie mam dobrych wieści. Miałam zobaczyć serduszko, a dowiedziałam sie ze zarodek w ciagu 11 dni urósł raptem milimetr z 1,8 na 2,9..
Jestem załamana i czekam na najgorsze niestety...
Ale świadomość choć przez chwile, ze jest sie w normalnej, wewnątrzmacicznej ciąży była bezcenna...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za Was[emoji110][emoji110]
Walcz kropku!!!

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry