reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Serio, z życia wzięte.
Szykuje się w szatni na siłownie....
Mąż parował skarpetki po praniu...
1500407917-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie, a dodaj do tego buzujace hormony i histeria gotowa [emoji23]

[emoji127] 28.10.2017
 
Niestety po wizycie nie mam dobrych wieści. Miałam zobaczyć serduszko, a dowiedziałam sie ze zarodek w ciagu 11 dni urósł raptem milimetr z 1,8 na 2,9..
Jestem załamana i czekam na najgorsze niestety...
Ale świadomość choć przez chwile, ze jest sie w normalnej, wewnątrzmacicznej ciąży była bezcenna...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Co ty opowiadasz kochana moze skonsultuj to jeszcze z innym lekarzem. Bylas u lekarza u siebie czy w Novum?
 
Dziś jest 39 dpt, zarodek dwudniowy rozmrożony, ale nie dosyć ze nie podzielił sie to jeszcze blastomer jeden obumarł, wiec rokowania były słabe. Zagnieżdżenie było 17/18.06. wiec minął miesiąc...
Jestem załamana...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale po miesiacu czyli wedlug wyliczen 5-6 tydzien to nie zawsze widac i slychac serduszko. Tym batdziej ze mialas podany 2 dniowy zarodek. A co ma znaczyc stwierdzenie lekarki widziala i slyszala tentnienie
 
ajcccccccccccc to nie ciekawie.....od czego to sie bierze?
Z niepękniętego pęcherzyka. Wcześniej bez leków w ogóle mi nie rosły a teraz jak nikt nie prosił to urósł, tylko dziad nie pękł i zrobiła się torbiel. Taka sytuacja. Z reguły takie torbiele się same wchłaniają i po miesiączce nie ma po nich śladu ale teraz, żeby nie było zbyt łatwo to postanowiła zostać na dłużej
 
Witaj.

Sa dziewczyny, ktorym.udalo sie pierwsze ivf. Np ja. Mialam.podane 2 pieciodniowe zarodki, ale jestem.w.pojedynczej ciazy. Nie mialam nacinanych otoczek, nie pamietam natomiast czy mialam to embrioglue.

A ty gdzie sie leczysz? Na jakim etapie jestes?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez za pierwszym razem, 1 blastka 4aa, bez nacinania i bez embrioglue
 
reklama
Dzwoniłam to NOVUM i lekarka kazała przestać sie łudzić i odstawić leki. Powiedziała tez ze beta nie jest żadnym wyznacznikiem, bo produkuje ją kosmowka, wiec jej parametry nie maja znaczenia.
Boje sie tego bólu....i psychicznego i fizycznego...
Mam dość


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
IdZ do innego lekarza telefoniczna konsultacja w tym wypadku raczej nie jest miarodajna.
 
Do góry