reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Komórki jajowe podczas punkcji pobierają wszystkie potem wybierają max 6 i je zapładniają. Powiedzcie co robicie z komórkami które zostaną ?
Lekarka mi powiedziała że można je zamrozić i potem wykorzystać, oddać do utylizacji ( komórki można utylizować) bądź oddać klinice żeby mogli na nich ćwiczyć/ uczyć się ( co kolejek to znaczy)
Ciekawi mnie co Wy robicie ?
Ja mam zamrożonych 7 oocytow...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Komórki jajowe podczas punkcji pobierają wszystkie potem wybierają max 6 i je zapładniają. Powiedzcie co robicie z komórkami które zostaną ?
Lekarka mi powiedziała że można je zamrozić i potem wykorzystać, oddać do utylizacji ( komórki można utylizować) bądź oddać klinice żeby mogli na nich ćwiczyć/ uczyć się ( co kolejek to znaczy)
Ciekawi mnie co Wy robicie ?
Miałam 16 wszystkie nadmiarowe zamroziłam.
 
No widzisz myślałam że tylko blondy maja amoniak! Z l4 Cię rozumiem u mnie też plotkowali mimo tego że nie nikt poza szefowa(która nie pisnela pary z ust na pewno) nie wiedział że mam l4. Mało tego po transferze dostałam smsa od wscibskich bab z pracy czy jestem w ciąży i strasznie to przezylam bo nie dość że czekasz w nerwach bo nie wiesz co będzie, to mogłabym np. Choćby poronic albo być ciężko chora. Mało tego ta plotka że jestem w ciąży obiegła cała rodzinę mojego męża bo jedna z dziewczyn z pracy pracuje tez u jego kuzynki...
Jak dostałaś zwolnienie po potwierdzeniu to pewnie już z kodem B czyli ciążowym. Może ktoś w HR??
 
Szybko nadrabiałam wątek ale udało mi się wyłapać wiadomość do mnie :)
Do Lewandowskiego są wizyty "od ręki". Na pierwsza każe dzwonić w 1dc, bo on chce pierwsza wizytę ok 21dc.
Do zamory jak dzwoniłam pod koniec maja to miał wolny termin na lipiec.
Wiec teraz jakbyś dzwoniła to na wrzesień będzie!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ojojoj to dlugo sie czeka do Zamory
A czemu Lewandowski ma takie szybkie terminy faktycznie tylko na kiepskie przypadki?
Hmm a czemu 21dc co on wtedy bada? Zawsze kazdy lekarz raczej chcial mnie widziec 1-3 dzien. Opowiadaj przynajmniej sie nastawie :)
To juz musze sie w takim razie umawiac jak chcem wizyte we wrzesniu.
A kto jest jeszcze tam polecany ?
 
A reszta dziewczyn co robi z nadmierną ilością komórek ? Mrozicie , utylizujecie czy oddajecie dla nauki?
Ja w pierwszych 2 procedurach mialam 7 wiec zapladniali wszystkie ze wzgledu na kiepskie nasienie. 3 procedura tu juz zapladnia sie wszystkie wiec nigdy nie mialam takiego dylematu. Ale teraz patrzac na doswiadczenie innych dziewczyn pewnie bym mrozila bo jak widac nawet po dzisiejszym poscie Darii nie jest tak tragicznie jak mowia lekarze ze mrozone komorki kiepsko sie zapladniaja
 
Mozecie mi powiedziec jesli potwierdzi sie wynnik i bedzie pozytywny to czy lekarz daje zwolnienie,az do konca ciazy czy nie ma takiej mozliwosci?
 
reklama
Do góry