reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Napiszcie jak zniosłyscie stymulację? Jak się czułyscie?

Każda z nas inaczej. Jedne czuły się jakby mogły góry przenosić, inne były słabe obolałe i miały humory. Ja dodatkowo byłam przestymulowana - czytaj organizm naprodukował bardzo dużo jajeczek, byłam wzdęta i obolała, ale nie jakoś bardzo. Minusem przestymulowania może być konieczność odczekania cyklu lub dwóch przed transferem, zeby organizm odpoczął po nadmiernej stymulacji. Ja tak miałam i... udało się :)

Tobie też życzę sukcesu :)
 
reklama
Sylvia ja będę szła też długim protokołem okres mam dostać w piątek i też zaczynam od 2 dc brać antyki.. . będziemy mniej więcej w tym samym czasie podchodzić.....
 
Każda z nas inaczej. Jedne czuły się jakby mogły góry przenosić, inne były słabe obolałe i miały humory. Ja dodatkowo byłam przestymulowana - czytaj organizm naprodukował bardzo dużo jajeczek, byłam wzdęta i obolała, ale nie jakoś bardzo. Minusem przestymulowania może być konieczność odczekania cyklu lub dwóch przed transferem, zeby organizm odpoczął po nadmiernej stymulacji. Ja tak miałam i... udało się :)

Tobie też życzę sukcesu :)
Oby , zniosę wszystko byle by się udało
 
reklama
Ok, rozumiem.
Ja tez wierze i cala procedure sie modlilam, modlilam sie jeszcze bardziej w czasie cc, zeby tylko ja wyciagneli bez komplikacji i teraz tez sie modle, zeby byla zdrowa.
I wierze, ze jest palec Boski w tym, ze ivf sie udalo, ale tez ogromnie wdzieczna jestem medycynie i lekarzom.
Nie wierze natomiast, ze Bog jest tak ograniczony jak probuje nam to wcisnac kosciol czy tez PIS, dlatego wierze, ze skoro pozwolil czlowiekowi na wymyslenie in vitro to po to - zebysmy mogly spelnic nasze marzenia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dokl to kiedys napisalam ze to bog stworzyl czlowieka a czlowiek ivf i gdyby bog nie chcial nie dawal by zycia na swiat


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry