reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jeden jedyny z Łodzi znalazłam już sprzedany..., ale złośliwość...,
kurde mam nadzieję, że jajka nie pękną same..., jutro o 21:20 pregnyl i 2xgonapephtyl....
już zgłupiałam.
Wydaje mi się, że musisz to mieć ja ten lek brałam jeszcze podczas stymulacji by nie popękały ogólnie przez 4dni brałam.
 
reklama
Alfistka musisz miec ten lek ja tez przy ovitrelle musialam go wziasc. Jesli jestes na fb dodaj sie do grupy in vitro przed po i w trakcie i zadaj tam.pytanie byc moze ktos bedzie mial ten lek nawet pozyczyc. Ale kak to sie stalo lekarz nie dal ci recepty czy apteka nie wydala leku?
 
Zadzwon do lekarza jesli masz numer. Czy jutro twoja klinika jest czynna jesli tak to pojedz po kolejna recepte i Wawie napewno znajdziesz w ktorejs z aptek przy klinice
Jesli spoznisz sie z podaniem leku mysle ze nic wielkiego sie nie stanie wazne zebys go wziela
 
1499539885-aaaaaa.png


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Kupiłam obok Matki Polki bez recepty za 200 zł, w środę mam przywieźć receptę to kasę mi oddadzą ale kamień z serca :):)
 
mam do was pytanie może pytanie nie na miejscu,ale tyle sie czyta i sama juz nie wiem! Czy komputer w jakiś sposób może negatywnie działać na transfer?Sa jakieś fale może bo ja od 5 dni mam go codziennie na nogach ,a właśnie doszły mnie słuchy,ze raczej powinnam unikać negatywnych fal! Czy to prawda czy bzdura?
 
Wiem o tym... ale nie zmienia to faktu ze to silny narkotyk. A jego działanie nigdy nie jest do końca przewidziane. Ja jestem absolutnie przeciwko takim lekom ( oczywiście w tym konkretnym przypadku , nie w przypadku ciężkich chorób psychicznych - bo właśnie do leczenia takich schorzeń służy ten lek )...ale to oczywiście jest tylko moje zdanie, każdy postępuje według swojego uznania :)

Dokl to samo kiedys pisala dziewczyna na ovufriend forum , Po czym kobiety tam nawet JuZ w ciazy zaczely Ja wyzywac a nawet grozic aby owa nie zostala nigdy mama ....masakra ucieklam stamtad!

Osobiscie tez tak uwazalam poki nie przeczytalam ze w pl sie stosuje relanium by faktycznie zapobiec skurczom... acard na endo itd w Uk Ja niewiem mimo ze 1 ivf przeprowadzono wlasnie w Uk w 1978 to oni nic nie maja rzadnych lekow Po transferze Tylko progesteron sie bierze i jak zwykle kwas foliowy i tyle , ogilnie to ja bralam Tylko menopur cetrodite ovetrille i tyle i tez sie udalo jesli bolalo to wzielam .... paracetamol I tyle.. niewiem
Moze to dlatego z 6 zarodkow zostala Tylko corka ... bo nie bralam tych wsYstjich lekarstw ... niewiem co myslec



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nigdzie nie znalazlam naukowego udowodnienia ze diazepam w jakikolwiek sposób wpływa na pozytywny wynik procedury... natomiast jest szereg informacji ze jest on przeznaczony głównie do leczenia zamkniętego ciężkich chorób psychicznych właśnie przez brak możliwości przewidzenia jego działania na poszczególne osoby , jedne prześpia całe 5 dni zażywania inne mogą latać z siekierą [emoji16] ( oczywiście pół żartem pół serio ), tak samo jak nie przewidzi się działania innych narkotyków nie dostępnych w aptece. Mi nie chodzi o uzależnienie tylko dziwi mnie to że kobiety godzą się na zażywanie narkotyku gdy im się mówi ze ma on znaczenie choć nie jest to udowodnione. To tak samo można zażyć amfetamine bo może pomóc. ..

Nie sadze ze lekarze w Pl mowia kobietom wez relanium to bedziesz na luzie i sie uda, zapewne mowia wez to pomoze skurczom macicy;), niedawno bylam pokazac corke w klinice , wspanialy dzuen byl , no o gadka gadka a Ja do mojego ivf lekarza czy lekarz wie ze w innym krajach bierze Sue tez relanium a on mi na to tak wiem Ale mnie uczono by nie dawac co nie zmienia faktu ze w ang opisie tez pisze muscle spasm czyli na skurcze miesni;)

Link do: Relanium (Diazepam) UK - No Prescription, Lowest Price. Buy Relanium Online Pharmacy Chemist- Order Discount Relanium Drug.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry