reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moka, a jeśli na laparo miała pozrastane jajowody itp to nie orzekli ci endometriozy?
Ja jestem po pierwszym podejściu, u mnie niby wszystko ok, tez mam piękne owulacje, endometrium ok, duże amh, ale jak tylko zmieniLam klinikę to mi pierwsze co lekarz powiedział to ze mam endometriozę (usuwana pół roku temu torbiel czekoladowa, zrosty, płyn w zatoce douglasa). Wszystkie te 3 objawy znałam, nie były dla mnie odkryciem, ale nadanie etykiety endometrioza było nowością. Zmienia to może niewiele, ale może to jest kluczowa zmiana = protokół długi zamiast krótkiego! Endomenda oznacza słaba jakość jajeczek i ja właśnie to uważam za problem naszej niepłodności. Plemniory jakoś podciagnelismy suplementami. A jaja nie dają rady. W pierwszej próbie w krótkim protokole uzyskałam 3 pecherzyki, 3 jajka, 2 dojrzałe i 2 zapłodnione, ale 0 zarodków w dniu 3.
Długi protokół daje ponoć lepsza jakość jajeczek. Stosuje się go właśnie przy endomendzie.

W jakiej klinice jesteś?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Czy przy nieplodnosc idiopatycznej jesli powiem lekarzowi ze chce dlugi protokol bo da mi lepsze jajka , nie popatrze na mnie zle ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kiedys ogladalam jakis program na ten temat i Dania ma najwiekezy bank dawcow w Europie. Wlasnie z profilami i wszytskim, ale z tego co pamietam to kosztowalo jakies 500€ i mozna bylo sobie nawet do domu zamowic "strzykwke" i podac samodzielnie [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak to z tamtad mialam. To cryos.com
Ceny tam bardzo rozne. I faktycznie mozna do domu zamowic. Gdyby nie moje zapchane jajowody ktore mimo udroznienia znowu moga sie zapchac to bym pewno z tego w momentach desperacji skorzystala...
 
Czy przy nieplodnosc idiopatycznej jesli powiem lekarzowi ze chce dlugi protokol bo da mi lepsze jajka , nie popatrze na mnie zle ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
On sam wie, jaki protokół jest dla Ciebie najlepszy. Ja akurat przy niepłodności idoopatycznej miałam długi ale to lekarz decyduje.Uwierz. ...Oni wiedzą co robią :)Musisz mu zaufać :D
 
On sam wie, jaki protokół jest dla Ciebie najlepszy. Ja akurat przy niepłodności idoopatycznej miałam długi ale to lekarz decyduje.Uwierz. ...Oni wiedzą co robią :)Musisz mu zaufać :D

Wiem o tym tzn tak sadzilam i czytam ze dlugi daje lepsze jajka;) mi z 17 jajek zostala tylko lub az corka (1ivf udane)

za 9 mscy chce znow podejsc do ivf i JuZ zaczynam Sue interesowac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem o tym tzn tak sadzilam i czytam ze dlugi daje lepsze jajka;) mi z 17 jajek zostala tylko lub az corka (1ivf udane)

za 9 mscy chce znow podejsc do ivf i JuZ zaczynam Sue interesowac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi z 9 pobranych(nadawało się 7), 6 zapłodnili, 4 przetrwały do stadium blastocysty. Trzy zamrożone jedna rośnie w brzuszku :)
 
Mi z 9 pobranych(nadawało się 7), 6 zapłodnili, 4 przetrwały do stadium blastocysty. Trzy zamrożone jedna rośnie w brzuszku :)

Mi 17 pobrali,10 sie nadawalo,6 zaplodnili, zle rokowania byly ,w 3 dobie podano dwie I mam corke 4 miesieczna ,rktora dzis ma goraczke Po trzeciej szczypionce i znow stres jak nie ciaza to i Po ciazy... ;),zero mrozaczkow


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi 17 pobrali,10 sie nadawalo,6 zaplodnili, zle rokowania byly ,w 3 dobie podano dwie I mam corke 4 miesieczna ,rktora dzis ma goraczke Po trzeciej szczypionce i znow stres jak nie ciaza to i Po ciazy... ;),zero mrozaczkow


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze nie spadła gorączka? Biedactwo :*

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry