reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Coś nam się kalendarz skurczył.
Zapraszam dziewczyny do zapisywania się na wizyty :) Będziemy trzymać kciuki i zawsze kilka miłych słów napiszę rano :)
 
Witamy z powrotem :-) jak tam u Was? Rosniecie juz troche?? :-)
Łooo, rośniecie to mało powiedziane. Jestem ... ogromna. Niby przytyłam łącznie od początku ciąży ok 2-2,5 kg, ale w mało co się mieszczę. Orzeszek już ok 200g ma i niezmiennie złości się na podglądaniach. Za to... czuję go. Niby za wcześnie, ale czuję ruchy i WIEM, że to orzeszek.
 
Cześć dziewczyny... jestem tu nowa.. byl am na forum iui... jestem po trZeciej iui Czekam na wyniki ale czuje że się nie udało.. . Więc kolejny krok in vitro....... oby Nam się udało..... dajecie DziewcZyny nadzieję.... wszystkim gratuluję którym sie udało.. .a tym którym się nie udało trzymam kciuki... trzymajcie się głowa do góry i dalej walczymy....
Witaj!!!

Super, że piszesz. To miejsce daje daje nadzieję i wsparcie nawet w chwilach najwiekszego załamania (nie było mnie ponad 3 tyg, mam nadzieję, ze nic się ie zmieniło ;) :p )

I ja cię kojarzę z forum po iui, choć nigdy nie podchodziłam, ale podczytuję i kibicuję wam mocno.

Jak wiesz mamy kalendarz Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać
Zapraszam do zapoznania się z instrukcją i wpisywania się z wizytami :)
 
Ty już wiesz, że to dziewczyna?? Kurczaczki, ja jeszcze nie znam płci a jestem kilka tyg przed tobą.
Mi ostatnio lekarz powiedzial ze jedno to na 60 % dziewczynka a jutro mam wizyte i powiedzial ze juz bede wiedziala obydwoch dzieciaczkow plec [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ty już wiesz, że to dziewczyna?? Kurczaczki, ja jeszcze nie znam płci a jestem kilka tyg przed tobą.
Hej :) intuicja mi od początki ciąży tak mówiła :p (chociaż tak jakoś chłopak by nam był bardziej po drodze :p) a na prenatalnych za bardzo nie chciał mówić, sama zapytałam i powiedział, że na 70% dziewczynka...ale czuję, że tak będzie ;) aczkolwiek...zobaczymy co moja gin powie na kolejnej wizycie. Jeszcze Zosia może się zamienić w Stasia :D
 
Moje amh 6 lat temu bylo ponizej 0,2 teraz jak robilm to 1,5 takze lepiej jest niz bylo.
Amh moze urosnac? Moze mialas podane w innych jednostkach? Ja mam 3 rozne wyniki amh bo jedno robilam w irlandii jedno w pl i jedno w czechach i wszedzie sa inne jednostki. Jak masz jeszcze gdzies to stare badanie to sprawdz to sobie bo amh to rezerwa jajekz ktora sie rodzimy wiec chyba nie moze podrosnac?
 
reklama
Do góry