reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej :) intuicja mi od początki ciąży tak mówiła :p (chociaż tak jakoś chłopak by nam był bardziej po drodze :p) a na prenatalnych za bardzo nie chciał mówić, sama zapytałam i powiedział, że na 70% dziewczynka...ale czuję, że tak będzie ;) aczkolwiek...zobaczymy co moja gin powie na kolejnej wizycie. Jeszcze Zosia może się zamienić w Stasia :D
Mi ostatnio lekarz powiedzial ze jedno to na 60 % dziewczynka a jutro mam wizyte i powiedzial ze juz bede wiedziala obydwoch dzieciaczkow plec [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja byłam przed wyjazdem u 2 lekarzy w przeciągu 3 dni, jeden mówił, że raczej chłopak, drugi, że prawdopodobnie dziewczynka. Wolę poczekać jeszcze ze 2 - 3 tyg i wiedzieć na pewno (a przynajmniej na 95%) niż się nastawić i zaraz miałby się pozmieniać.
 
Ja byłam przed wyjazdem u 2 lekarzy w przeciągu 3 dni, jeden mówił, że raczej chłopak, drugi, że prawdopodobnie dziewczynka. Wolę poczekać jeszcze ze 2 - 3 tyg i wiedzieć na pewno (a przynajmniej na 95%) niż się nastawić i zaraz miałby się pozmieniać.
ja czuję, że się nie zmieni, ale czas pokaże ;)
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już lipiec - kobietki, to będzie nasze lato, pogoda sprzyja zaciążeniom! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

2017-07-06 Pixie-Dixie Histeroskopia
2017-07-06 natalix0 II Bhcg 5 dniowej Blastki (9dpt )✊
2017-07-06 aniasiwa
2017-07-06 M@gda wizyta u lekarza [/B]
2017-07-07 Alfistka Wizyta w trakcie stymulacji - ocena wielkości pęcherzyków :-D
2017-07-07 tusiaczzek1988 wizyta kontrolna + USG 16t4d
2017-07-08 Vinszka V weryfikacja + USG 6t2d ( ET 13.06.2017 ( 6t2d) )
2017-07-10 Maddie@ termin porodu
2017-07-12 Klarsa termin porodu
2017-07-14 evulek111 wizyta monitorująca przed criotransferem
2017-07-14 natalix0 Wizyta potwierdzającą ciążę ✊
2017-07-15 Oska305 Usg połówkowe
2017-07-17 Rustynka termin porodu
2017-07-17 joko86 wizyta u lekarza prowadzącego ciążę ( ET: 07.04.2017 (16t4d) )
2017-07-19 Ilona88 wizyta kontrolna +usg
2017-07-21 aniasiwa USG23tc
2017-07-21 Ilona88 wizyta +usg
2017-07-30 Jaskolcia termin porodu
2017-10-25 Kikuli termin porodu
2017-10-28 anetka303 termin porodu
2017-12-09 mala218 termin porodu
2017-12-13 M@gda termin porodu
2017-12-14 tusiaczzek1988 termin porodu
2017-12-16 karolina1984 termin porodu
2017-12-28 Joko86 termin porodu
2017-12-29 Adunnnia90 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znjadziesz instrukcję :)
Powodzenia dziś moje Piękne Panie na wszystkich wizytach :-) Niech wszystko idzie po Waszej myśli!
 
Łooo, rośniecie to mało powiedziane. Jestem ... ogromna. Niby przytyłam łącznie od początku ciąży ok 2-2,5 kg, ale w mało co się mieszczę. Orzeszek już ok 200g ma i niezmiennie złości się na podglądaniach. Za to... czuję go. Niby za wcześnie, ale czuję ruchy i WIEM, że to orzeszek.
To cudnie :-)) Maluch już rządzi a co będzie potem.... ;-)
 
Łooo, rośniecie to mało powiedziane. Jestem ... ogromna. Niby przytyłam łącznie od początku ciąży ok 2-2,5 kg, ale w mało co się mieszczę. Orzeszek już ok 200g ma i niezmiennie złości się na podglądaniach. Za to... czuję go. Niby za wcześnie, ale czuję ruchy i WIEM, że to orzeszek.
A który masz tydzień ciąży? Ja potęgo Olisia czułam już w 14tc , a teraz maluszka czułam w 16tc , ale teraz miałam więcej tłuszczyku na brzuchu [emoji28]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A który masz tydzień ciąży? Ja potęgo Olisia czułam już w 14tc , a teraz maluszka czułam w 16tc , ale teraz miałam więcej tłuszczyku na brzuchu [emoji28]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziś 17tc 0d. Ale czuję już od jakiegoś czasu takie... delikatne dotknięcia/naciśnięcia, jeszcze nie uderzanie. Czasami w serii po 2 czy 3.
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
jestem u Was pierwszy raz ale zdecydowałam się od razu napisać. Od 1,5 roku staramy się z Mężem o dziecko, mam niedoczynność, dwie macice i prawy jajowód niedrożny ...Mąż wyniki nasienia 0% prawidłowych plemników w morfologii.
Leczymy się od II.2017 w Invimed Wrocław, byliśmy na jednej wizycie gdzie lekarz nakazał starania naturalne i wizytę Męża u urologa, dostał komplet suplementów na poprawę jakości nasienia, ale kolejny miesiąc nic ...
Wczoraj za namową Teściowej wybraliśmy się do bardzo cenionego doktora w prywatnej klinice nie zajmującej się procedurami IVF ... który stwierdził, że nic innego niż zapłodnienie pozaustrojowe nam nie pozostało, przy takiej morfologii plemników Męża. Jestem załamana, On sobie nie potrafi z tym poradzić, nie wiemy kompletnie nic nie temat procedur, leczenia, kosztów..formalności. Mamy 30 lat i każdy kolejny miesiąc w którym pojawia się miesiączka powoduje u nas wojnę w domu, o wszystko..nawet kota, który za głośno domaga się o głaskanie :(
Dziewczyny, doradźcie proszę, miała któraś podobną sytuację? Ile trwają procedury do momentu próby zapłodnienia ...decydować się, czy jeszcze poczekać?

Trzymam za Was mocno kciuki, marzenia kiedyś się spełniają ...!
 
Do góry