reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dzień doberek
1f609.png
;)
więc tak ja po wczorajszej wizycie w invicta Warszawa dr Pałaszewski , 15 dc moje endometrium 8,7mm prawie 9 ...transfer wyznaczony na wtorek 11.07.2017 mąż ma się stawić na zzapłodnienie komórek w czwartek godz .10 prosze o trzymanie kciuków zeby pięknie się zapłodniły ...
1f618.png
:* ja jeszcze w poniedziałek przed transferem badanie kurczliwosci macicy .....z leków neoparin, estrofem 3x1, pabidexa ( lekarz przeciwny wlewom) glukophage, od czwartku luteina 3x2 no i z moich dodatkowych to acard, wit.d3, kwas foliowy, co jeszcze kobitki ????? to bedzie moj 6 transfer...ani razu próby implantacji
1f641.png
:( więc znow strach ....ale juz chce zrobic wszystko co sie da.... licząc w zakopanym będe 8dpt -10dpt
1f609.png
;)

ps. transfer u dr Pietuch nieznam ktos cos???
Fajna młoda kobietka :) ja się leczę w Invicta w Warszawie :) i w przyszłym tygodniu mam punkcję to się miniemy ;)
 
reklama
Dziewczyny u których problemem jest czynnik męski - czy wasi mężowie badali się pod kątem żylaków powrózka nasiennego? Całkiem przypadkiem zeszłam na ten temat i wynika z tego co czytam, że ten problem dotyka 10-15% wszystkich panów, przy czym problem wzrasta do nawet 40% u mężczyzn zmagających się z niepłodnością. Zabieg usunięcia żylaków ponoć znacznie zwiększa płodność (ilość i jakość plemników) i powodzenie w staraniach również metodami wspomaganego rozrodu

Mój mąż był badany pod tym kątem u urologa. I okazało się że ma zylaka ale na jądrze.
 
Do góry