reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A tak w ogóle to pierwszy transfer, mówili silna kropka ble ble ble, nic
Drugi(pierwszy crio), oh pieknie sie podzielił, musi się udać ble ble ble, nic
Teraz się nie spodziewałam cudów bo słabe kropeczki były:no:
Kurwicy można dostać:(
 
No nic, ciężko:(,zrobię jeszcze oczywiście parę testów i w wtorek hcg.
Nadzieja jednak bardzo malutka. Pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę kobietek na forum
 
A tak w ogóle to pierwszy transfer, mówili silna kropka ble ble ble, nic
Drugi(pierwszy crio), oh pieknie sie podzielił, musi się udać ble ble ble, nic
Teraz się nie spodziewałam cudów bo słabe kropeczki były:no:
Kurwicy można dostać:(
Ehh. ...czekaj spokojnie do bety. ..może jest jeszcze za wczesnie...ja i tak dalej trzymam kciuki!
 
reklama
Dziewczyny u których problemem jest czynnik męski - czy wasi mężowie badali się pod kątem żylaków powrózka nasiennego? Całkiem przypadkiem zeszłam na ten temat i wynika z tego co czytam, że ten problem dotyka 10-15% wszystkich panów, przy czym problem wzrasta do nawet 40% u mężczyzn zmagających się z niepłodnością. Zabieg usunięcia żylaków ponoć znacznie zwiększa płodność (ilość i jakość plemników) i powodzenie w staraniach również metodami wspomaganego rozrodu
 
Do góry