reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
UFFFF nadrobiłam zaległości od piątku - aleście tego naskrobały :-)
Ja nadal nie mam @ :(((( Wzięłam już 12 gonapeptyli i @ nie widać :wściekła/y::wściekła/y:
Brzuch mnie napier... jak 150, mam napady gorąca, męczę się po przejściu kilku metrów, jestem nabrzmiała jak balon i wogóle wszystko jest do d....:confused: Jednym słowem mam dość!!!!!!!!!!
Dziewczyny którym sie udało - GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!


Echhh wiem, zrzędzę ale dziś mam nastrój w stylu "bez kija nie podchodź!
 
Ostatnia edycja:
Ika9- kiedy miałaś transfer? Bo mnie dziś rankiem wyszedł negatywny test-10dpt. Gdy przeczytałam Twój post wróciła nadzieja
biggrin.gif


masia 123 - nie wiem z czego robilas te testy ale pewnie z moczu, wyrzuc je na smieci i nie zawracaj sobie glowy i na milosc boska, na pewno nie sugeruj sie ich wynikiem; ja popelnilam ten blad i Niedziele Wielkanocna mialam glowy, dopiero wieczorny test z KRWI wykazal ciaze, wynik robilam w 14 dniu tak jak kazali w klinice, wiec poczekaj jeszcze chwile i nie trac nadziei; tak poza tym w drugim tygodniu po transferze tez mialam ciagle bole glowy;)

marcikuk - mi termin wychodzi na 8 grudnia:)

milia - mialam podane 3 pięciodniowe blastusie, glównie dlatego, że mam już 40 lat
 
witam was, mnie tutaj już nie pamieta pewnie nikt bo nie było mnie dawno a tu same nowe dziewczyny. ale podczytuje was czasem i trzymam kciuki za wsie. mam do oddania gonapeptyl gdzyby któraś potzrebowała bo mi został. wrazie co piszcie na pw
 
milia- szykuj sie szykuj maj coraz blizej :) ja zaczynam w piatek anty brac :) wogole taka skapa @ dostalam po tych anty ze jakby jej wogole nie bylo :) hehehe takze superrr :) to kiedy wyciszanie ?:d mi chyba rowno na 21 maja wypadnie transfer :)

ika9- trzymam kciuki:) ja juz nic nie licze co ma byc to bedzie :)
 
Dzisiaj zadzwoniłam do kliniki powiedziałam ze wyszły 2 krechy no i pani sobie tam popatrzała w kalendarz i 26 kwietnia jadę na serduszkowe:-):-):-)

A jak mam liczyć termin porodu to już nie wiem. Niby wcześniej jak liczyłam to mi wychodziło 18 grudnia teraz mi pani mówi ze 26 kwietnia będę 7 tygodni i 1 dzień no to idąc tym tropem termin mi wychodzi 12 grudnia jeśli dodać 40 tygodni a 28 listopada jeśli dodać 38 tygodni. Ale w szpitalach liczą chyba 40 tygodni.
 
Marcikuk- super!!!!!!!
Normalnie lekarze ciążę liczą od 1dnia OM, bo naturalnie to nikt nie umie przewidzieć dnia zapłodnienia, to są też takie orientacyjne terminy, ja mam na karcie ciąży napisane "przewidywany termin porodu" - liczony właśnie od 1 dnia OM. Ważne, żeby maluszki były zdrowe!!!!:-D
 
marciciuk- swietna wiadomosc :) Gratuluje jeszcze raz :)


dziewczyny po ilu dniach 3 dniowych zarodkow wyszly wam 2 kreski na tescie najwczesniej ?
 
reklama
Do góry