reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Niestety na ta mitacje nie ma refundacji na heparyne. Co prawda jak juz jestes w ciazy to czasami lekarz moze podciagnac to jako profilaktyka przeciwzakrzepowa w ciazy ale to juz decyzja lekarza tu w Pl. Jesli masz clexan to mozesz zamiennie brac neoparin to dokladnie to samo a koszt 80 zl a nie 140 za 10 amp

Ja mam fragmin i kosztuje 108zl za 10 amp ale zapytam czy mozna zmienic na neoparin
 
reklama
Tak bedzie 10dpt ale boje sie ze jak hiperstymulacja opadla a przy ciazy mialabt wzrosnac to sie nie powiodlo ;( no cuz musze czekac do poniedzialku bo jutro niedziela
A ile miałaś pobranych komórek? Może to nie była hiperka, ja przez cały tydzień po punkcji miałam taki wzdęty, twardy brzuch, potem przeszło. Zarodek się przyjął, beta wyszła w 6dpt ale maluszek niestety nie został - ciąża biochemiczna :(
 
Dziewczyny ostatnio tu strasznie duzo o mutacji i kwasie foliowym. A czy kwas foliowy mozna przedawkowac? Ja nie mam mutacji (chyba) ale.od.dawna piję inofolic ( to saszetki do rozpuszczania z kwasem.foliowym)a teraz po nieudanyn transferze caly czas biore kwas foliowy czy moge brac jedno i drugie czy powinnam coś odstawić?
 
Dziewczyny ostatnio tu strasznie duzo o mutacji i kwasie foliowym. A czy kwas foliowy mozna przedawkowac? Ja nie mam mutacji (chyba) ale.od.dawna piję inofolic ( to saszetki do rozpuszczania z kwasem.foliowym)a teraz po nieudanyn transferze caly czas biore kwas foliowy czy moge brac jedno i drugie czy powinnam coś odstawić?
Może najlepiej zbadaj sobie poziom - jak będzie zbyt wysoki to zapytaj lekarza albo naszych specjalistek forumowych :D
 
A ile miałaś pobranych komórek? Może to nie była hiperka, ja przez cały tydzień po punkcji miałam taki wzdęty, twardy brzuch, potem przeszło. Zarodek się przyjął, beta wyszła w 6dpt ale maluszek niestety nie został - ciąża biochemiczna :(
Ja mialam pobranych 18 komorek zaplodnili 6 jeden zarodek podali 3 zamrozili 2 sie nie zaplodnily prawidlowo. Ginekolog na wizycie w 4 dpt powiedziala ze to lekka hiperka
 
reklama
Aniu mam pytanie, jak lekarze w uk podchodzą do tej mutacji mthfr dają jakieś leki przeciwzakrzepowe, ja kupilam kilka opakowań z polski, tylko bez refundacji to one sporo kosztują a ja mam brac całą ciaze i nie wiem czy w uk cos mi dadzą czy z polski przywieźć zapas.
Nikt mi się tutaj w leki nie wtraca. Ja procedurę i crio przechodziłam w Polsce. W GP to wiadomo , wysyłają tylko listy do szpitala, niektórzy spoglądali na mnie dziwnie jak recytowalam listę leków, które brałam na poczatku. Położna nic nie mówiła , a usg też nie robi ginekolog tylko jakiś tam specjalista od usg. Chodzę tutaj do polskiego gina, on zna się na MTHFR. Może też wypisać receptę na clexane , ale jest tu droższy i bardziej opłaca się nawet bez refundacji w Pl.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry