reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Znalazłam na Allegro ten produkt. Powiedzcie mi proszę czy te kapsułki sa duże? Mam problem z połykaniem kapsułek :/. Jeżeli sa wielkości Femibionu to dam radę ale jak większe to nie wiem...
Sa malutkie w porownaniu do femibionu to 3 tabl talie male. Hehe skad to znam ja jak indyk macham glowa zeby cokolwiek przelknac co jest tabletka :D
 
Cześć Dziewczynki :-D
przepraszam, że wcześniej nie pisałam ale wyjechaliśmy i nie miałam dostępu do netu wcale :)
Te piątkowe moje badania to wcale o betę nie chodziło, chodziło tylko o hormony, prawdziwa i ostateczna beta będzie 23-06 w Dzień Ojca czyli tak jak Ty @gosia321 i @Vinszka :D:D
A póki co mój brzuszek boli, jak na @ tak boli...,a w nocy o 5:00 mnie obudził ból...
ale co ma być to będzie, głową muru nie przebije ;);)
jutro kontrolnie beta ale to sobie już w Łodzi zrobię, nie będę specjalnie do Warszawy jeździła a w piątek już tak bo to decydujący dzień :D:D
A teraz mam zamiar Was ponadrabiać troszkę, a więc biorę się za czytanie moje Piękne Panie :D:D
 
Cześć Dziewczynki :-D
przepraszam, że wcześniej nie pisałam ale wyjechaliśmy i nie miałam dostępu do netu wcale :)
Te piątkowe moje badania to wcale o betę nie chodziło, chodziło tylko o hormony, prawdziwa i ostateczna beta będzie 23-06 w Dzień Ojca czyli tak jak Ty @gosia321 i @Vinszka :D:D
A póki co mój brzuszek boli, jak na @ tak boli...,a w nocy o 5:00 mnie obudził ból...
ale co ma być to będzie, głową muru nie przebije ;);)
jutro kontrolnie beta ale to sobie już w Łodzi zrobię, nie będę specjalnie do Warszawy jeździła a w piątek już tak bo to decydujący dzień :D:D
A teraz mam zamiar Was ponadrabiać troszkę, a więc biorę się za czytanie moje Piękne Panie :D:D
No nareszcie się odezwałaś :)W takim razie byle do piątku! Kciuki zaciśnięte za wszystkie! Ja w środę lub w czwartek mam punkcje :)
 
Cześć dziewczyny! Dawno mnie u nie było bo niestety podczytywanie forum nie za dobrze wpływało na moją psychikę po transferze.
W następnym cyklu będę mieć transfer (5-ty) i mam pytanie. W tym cyklu miałam robiony screaching endometrium. Przeszłam serie szczepień żeby poprawić ilość przeciwciał blokujących allo mlr. Moje cykle zawsze były regularne-28 dni. 4 stymulacje spowodowały że cykl wydłużył mi się do 36 dni. 2 ostatnie cykle miałam po 28 dni więc myślałam że wszystko wróciło do normy. w tym cyklu, w jego 21 dniu, miałam screaching endometrium i kóźwa okres mi się strasznie spóźnia. dziś mam 40 dzień cyklu i już głupne. Zrobiłam dziś test ciążowy ale oczywiście jest negatywny. Jutro muszę umówić się do mojego ginekologa bo na prawdę mnie to martwi. Czy któraś z was też tak miała???
 
reklama
Cześć dziewczyny! Dawno mnie u nie było bo niestety podczytywanie forum nie za dobrze wpływało na moją psychikę po transferze.
W następnym cyklu będę mieć transfer (5-ty) i mam pytanie. W tym cyklu miałam robiony screaching endometrium. Przeszłam serie szczepień żeby poprawić ilość przeciwciał blokujących allo mlr. Moje cykle zawsze były regularne-28 dni. 4 stymulacje spowodowały że cykl wydłużył mi się do 36 dni. 2 ostatnie cykle miałam po 28 dni więc myślałam że wszystko wróciło do normy. w tym cyklu, w jego 21 dniu, miałam screaching endometrium i kóźwa okres mi się strasznie spóźnia. dziś mam 40 dzień cyklu i już głupne. Zrobiłam dziś test ciążowy ale oczywiście jest negatywny. Jutro muszę umówić się do mojego ginekologa bo na prawdę mnie to martwi. Czy któraś z was też tak miała???
Czesc kochana :* :* ale przeszlas przez ten czas co cie nie bylo. Z okresem tak to jest ze jak go chcemy to sie spoznia a jak nie chcemy zeby przyszedl to zawsze zjawi sie odrazu. Kochana trzymam kciuki zeby tym razem transfer byl udany :*
 
Do góry