reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej,
Jestem pierwszy raz po in vitro i to jest moj 8 dpt. Potrzeboje rady;) po pinkcji bardzo bolaly mnie jajniki podczas transferu tez pozniej poszlam w 3 dniu po transferze do ginekologa aby zapytac czy to normalne. Dowiedzialam sie ze mam lekki syndrom hiperstymulacji. Ginekolog zalecil diete lerzenie w lozku i duzzzo wody. Powiedziala tez ze jezeli ciazy nie bedzie to hiperstymulacja sama opadnie a jak bedzie to moze wzrosnac i sie poglebic. Wiec do zalecen sie stosowalam. Lezec 24 h plackiem ciezko. Cos tam chodzilam ale z umiarem. Kazdego dnia czulam sie coraz lepiej i jajniki mnie mniej bolaly jest juz 8 dpt a ja nie odczuwam bolu jajnikow zadnych syndromow ciazy no casem coz zakuje. Jedynie boli mnie żołądek juz od 4 dni. Czy to normalne ? I czy jak hiperstymulacja nie wzrosla to znaczy ze ciaza sie nie przyjela juz nie mam nadziei ;(
Witaj! Jeśli miałaś podany 5-dniowy zarodek to spokojnie możesz już betę zrobić jutro lub w pon :)
 
reklama
U mnie clexan.ma ostre tylko strasznie boli zastrzyk. A i nie trzymajcie clexanu w lodowce zreszta reszya przeciwzakrzepowych chyba tez nie musi byc w lodowce. Wtedy jeszcze bardziej gestnieja i bola

Mi po przeciwzakrzepowych robily sie wielkie since jak wlozylam do lodowki to siniakow nie mialam tylko małą kropke, a bol raz byl raz go nie bylo. Ale moze byc ze gestnieje schłodzony i moze bardziej bolec. Pomyśleć ze to całą ciąże trzeba brac.
 
Wystraszyłam się i poszłam dziś na badanie homocysteiny i b12. Zrobiłam też ponownie kwas foliowy. W tym samym labie. No i homocysteina wyszła 6,95umol/l - niestety nie ma norm :/. witamina b12 w połowie normy a kwas foliowy jakby spadł! Badałam w środę i było 27,9 a dziś jest 22,2. Wczoraj nie wzięłam specjalnie Femibionu. To może po prostu nie będę brała kilka dni kwasu foliowego? Pójdę do lekarza i zapytam czy powinnam brać metylowany...Już zgłupiałam.
To masz bardzo ladna homocysteine. Ja bym brala 400 metylowanego
 
Mi po przeciwzakrzepowych robily sie wielkie since jak wlozylam do lodowki to siniakow nie mialam tylko małą kropke, a bol raz byl raz go nie bylo. Ale moze byc ze gestnieje schłodzony i moze bardziej bolec. Pomyśleć ze to całą ciąże trzeba brac.
Ja tez nie mam siniakow tylko bordowe kropki
 
Czyli femibion jest dla nas niedobry?!?! Kurde , zaczęłam to brać ostatnio zamiast b-right, bo doszlam do wniosku że będzie lepszy , bo ma więcej witamin. B righttylko te ż grupy b. Do tego biorę solgar metafolin 800... Gosia to.potwierdzone wieści z tym wykluczeniem się metafolinu przez syntetyczny ???

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Aniu mam pytanie, ja
 
reklama
Do góry