reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To takie nasze pierwsze "dzieci"... Na kogoś trzeba przelać nadmiar miłości macierzyńskie i na kimś ćwiczyć [emoji6]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

Zgadzam się, myślę że niektórzy rodzice nie rozumieją jak mówię że mój pies to takie moje przedszkole macierzyństwa i odpowiedzialności-przede wszystkim odpowiedzialności!
 
reklama
Dzwoniłam do kliniki, mam czekać na telefon. Uff, trochę się wystraszyłam, bo zaczynam wątpić w swoją pamięć xD

Mają oddzwonić, także może wizyta będzie szybciej...
 
Vinszka a Ty jesteś na długim protokole? Ja byłam na krótkim, może to dlatego taka różnica?

Tak ja długi protokół, tzn. nie mam antyków, a od 12 dc miałam wyciszanie jajników. Tyle że @ przychodzi mi ostatnio za szybko. Krótkie mam ostatnio cykle.

Wiesz, mimo wszystko wolę zapytać i mieć pewność niż pluć sobie w brodę, że nie zadzwoniłam się upewnić i bym straciła czas, który najbardziej mnie drażni.
Za długo czekam :p Miałam podchodzić do ivf dwa cykle w tył, a tu zawsze coś było...
 
Tak ja długi protokół, tzn. nie mam antyków, a od 12 dc miałam wyciszanie jajników. Tyle że @ przychodzi mi ostatnio za szybko. Krótkie mam ostatnio cykle.

Wiesz, mimo wszystko wolę zapytać i mieć pewność niż pluć sobie w brodę, że nie zadzwoniłam się upewnić i bym straciła czas, który najbardziej mnie drażni.
Za długo czekam :p Miałam podchodzić do ivf dwa cykle w tył, a tu zawsze coś było...
Jasne, rozumiem. Które podejście?:)
 
reklama
Hmm no to dajecie mi do myślenia. Ja jestem na wyciszeniu, ale dr wspomniała chyba że do 5 dnia mogę przyjść ostatecznie, a tak mam właśnie rozpisane leki.
25 dnia cykly masz pewnie sie pojawic po pierwsze zastrzyki gonapeptyl na wyciszenie i lekarz zobaczy czy wszystko ok czy nie ma torbieli
 
Do góry