reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewuchy, w końcu nadrobilam! Prawie cały dzień czytania, 1200 wiadomości! Po pracowitym tygodniu narobiło się zaległości, ale dziś spokojny dzień w pracy i już jestem na bieżąco.
Przede wszystkim to się cieszę z waszych pozytywnych wydarzeń w ubiegłym tygodniu! I jak zawsze smuteczek jak niestety nie idzie po waszej myśli.
Ja dziś robię 4 zastrzyk Menopour 150. Dziś już czuje, że coś się dziać zaczyna. Jeszcze 2 zastrzyki i wizyta, zobaczymy co się tam dzieje.
 
Hej dziewuchy, w końcu nadrobilam! Prawie cały dzień czytania, 1200 wiadomości! Po pracowitym tygodniu narobiło się zaległości, ale dziś spokojny dzień w pracy i już jestem na bieżąco.
Przede wszystkim to się cieszę z waszych pozytywnych wydarzeń w ubiegłym tygodniu! I jak zawsze smuteczek jak niestety nie idzie po waszej myśli.
Ja dziś robię 4 zastrzyk Menopour 150. Dziś już czuje, że coś się dziać zaczyna. Jeszcze 2 zastrzyki i wizyta, zobaczymy co się tam dzieje.

A który to Twój dzień cyklu?
 
Hmm no to dajecie mi do myślenia. Ja jestem na wyciszeniu, ale dr wspomniała chyba że do 5 dnia mogę przyjść ostatecznie, a tak mam właśnie rozpisane leki.
 
reklama
Część dziewczyny ☺ podczytuje Was regularnie od pierwszego niesety nieudanego ivf w marcu, podchodzę drugi raz, w środę punkcja i mam nadzieję że teraz się uda i ze będzie więcej zarodków niż tylko 1, stres jest ogromny miłego dnia i samych dobrych wiadomości zycze☺

Witaj i trzymaj się dzielnie!
 
Do góry