reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Fajny artykuł...czyli to nie reguła że progesteron po ivf bierze się do 12 tygodnia, ja mam dość wysoki, bo już teraz wynosi 70,ale oczywiście to decyzja lekarza;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie wszystkim odstawiaja od 8tc I tu na forum dziewczyny z pl też były już że 3 Co tak odstawialy i wszystko ok .
Masz 70 w jakich normach ?
 
reklama
Dziewczyny jakie leki dostaliście po transferze?
Typowe tabletki na po transferze to moje: Estrofem i utrogestan dopochwowo, progesteron zastrzyki i aprednislon czyli polski encorton oraz progynova mite to estrogeny z tego co czytałam aż się dziwię myślałam że tylko progesteron się bierze. Właściwie wie ktoś dlaczego estrogeny tez?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak nie ufać lekarzom? Przecież same się nie wyleczymy! Jeśli nie ufasz lekarzowi, do którego chodzisz to musisz go zmienić. Szukać informacji na własną rękę? Jasne, ale nie można dać się zwariować i czytać śmietnik z Wikipedii. Czy artykuły napisane przez "xyz" są bardziej wiarygodne niż wypowiedź doktora z wieloletnim doświadczeniem? Nie można wychodzić z założenia, że każdy lekarz to idiota, że wszystkie kliniki tylko naciagaja a sąsiad o wyższym statusie materialnym to złodziej!

[emoji127] 28.10.2017

Mialam na myśli takie decyzje jak liczba zarodków. Proszę nie rozdmuchiwac niewiadomo czego. Bez obrazy ale nie prosilam tu o rady w kwestii lekarza. Na pewno sama sobie dam radę. Jesteśmy tu wszyscy dorośli.
 
reklama
To jest dobry pomysł. Ale sygnatur nie widać np na telefonie.

Niemniej jednak, jesli któraś z was chciałaby wpisać w sygnaturę coś o swoim leczeniu, kiedy był transfer itd - byłoby super. Jeśli piszcie na komputerze to widzicie jaki ja mam podpis czy Gosia 321.
ja widze caly opis i suwaczek.staram sie na kompie czytac bo w telefonie nie lubie...
 
Do góry