reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny, ja rozumiem, że emocje biorą górę, ale prosiłabym o ochłonięcie delikatne. Nie musimy być dla siebie nieprzyjemne. Bo nie po to jest to forum ;)

Popieram. Jesteśmy tu po to żeby się wspierać a nie gnoić siebie nawzajem i wyśmiewać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jakie leki dostaliście po transferze?
Ja biorę clexane zastrzyki, prednisolon 2 tabl. po 5 mg, i jak narazie progestan-czyli luteine 3'czopki' dopochwowo trzy razy dziennie.No i 3 razy do bety - 1dpt, 6dpt i 12 dpt zastrzyki Brevactid 1500- czyli mniejsza dawka tak jakby Pregnylu, czyli genadotropina kosmowkowa (hcg) w zastrzyku.
 
Mialam na myśli takie decyzje jak liczba zarodków. Proszę nie rozdmuchiwac niewiadomo czego. Bez obrazy ale nie prosilam tu o rady w kwestii lekarza. Na pewno sama sobie dam radę. Jesteśmy tu wszyscy dorośli.
Forum to taki wynalazek, na którym jedna wypowiedź jest komentowana przez innych jego uczestników. Niczego nie rozdmuchuje, bardzo się cieszę również z tego ze wszyscy są dorośli - serio [emoji85][emoji86][emoji87] "bez obrazy"

[emoji127] 28.10.2017
 
ja spytalam ozamienniki i zmienilam na luteine.jest ogromna roznica w cenie .lekarz mowil ze lutinus sie lepiej wchlania .dla mnie luteinka byla wygodniejsz.mniejsza i rozpuszczala sie cala i tak nie lecialo ze mnie...moim zdaniem to naciaganie ale moze sie myle...?
Ja od początku biorę luteinę. Od punkcji. Razem z duphastonem i estrofemem. Progesteron zawsze mam powyżej 80 ng/ml (ostatnia dawka wieczorem, badanie rano). Na szczęście nie mam tez żadnych podrażnień ani problemów z wyplywaniem - jakieś małe ilości od czasu do czasu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gratuluję pozytywnych bet i współczuję porażek. Ja juz dotrwalam prawie do 4dpt i chyba oszczędzanie się czasem doprowadza mnie do schizy :p Mam nadzieję że mój kropeczek ma się dobrze :-) Jutro wracam do pracy.

Dziś dostalam telefon że zamrożono trzy moje zarodki w stadium blastocysty. Bardzo się cieszę :-)
Świetna wiadomość! Niech kropek mocno sie Ciebie trzyma :).
 
Cieszę sie Twoim szczęściem. Kibicowałam Ci po cichu mocno bo pamietam jeszcze Cię z forum IUI. Razem betowalysmy wtedy. U Ciebie to jakoś wszystko szybko szybko. A u mnie ciągnie sie jak flaki z olejem. Ale na dniach zaczynam wreszcie mowy cykl z transferem (cykl na lekach- sztuczny) i oby to sie u mnie skończyło podobnym wynikiem [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tego życzę Ci z całego serca;) i tak czekałam miesiąc po punkcj bo ryzyko hiperki, no i pierwszy transfer nieudany, teraz mocno wierzę w moja kruszynke;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluję pozytywnych bet i współczuję porażek. Ja juz dotrwalam prawie do 4dpt i chyba oszczędzanie się czasem doprowadza mnie do schizy :p Mam nadzieję że mój kropeczek ma się dobrze :-) Jutro wracam do pracy.

Dziś dostalam telefon że zamrożono trzy moje zarodki w stadium blastocysty. Bardzo się cieszę :-)

O to my podobnie idziemy :)) tez już świruje i tez dziś do pracy [emoji38][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry