reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny co jest lepsze luteina czy lutinus? Pytam bo mój doktor zalecił przed transferem luteine a po transferze inna doktor powiedziala ze zmieni na lutinus jest troche droższy ale lepszy. Pomyslalam ok ale nie sądziłam ze taka roznica w cenie za luteine płacilam 56zl a dzis pani w aptece mowi ze lutinus kosztuje 289zl. Jutro popytam po innych aptekach ale watpie czy znajde dużo taniej.
ja spytalam ozamienniki i zmienilam na luteine.jest ogromna roznica w cenie .lekarz mowil ze lutinus sie lepiej wchlania .dla mnie luteinka byla wygodniejsz.mniejsza i rozpuszczala sie cala i tak nie lecialo ze mnie...moim zdaniem to naciaganie ale moze sie myle...?
 
Gratuluję pozytywnych bet i współczuję porażek. Ja juz dotrwalam prawie do 4dpt i chyba oszczędzanie się czasem doprowadza mnie do schizy :p Mam nadzieję że mój kropeczek ma się dobrze :-) Jutro wracam do pracy.

Dziś dostalam telefon że zamrożono trzy moje zarodki w stadium blastocysty. Bardzo się cieszę :-)
 
Dziewczyny, mi beta spadla ostatecznie z 6,2 na 4,9. Dr stwierdzila ze doszlo do zagniezdzenia, jednak zarodek przestal sie rozwijac. Trudno mi sie z tym pogodzic, bo zarodek byl po badaniu pgd/pgs, czyli bez wad genetycznych, a podczas wizyt przed transferem dowiedzielismy sie, ze jest az 85% szans na powodzenie, dlatego zostanie podany tylko jeden. Obecnie czekaja na nas jeszcze 4. mrozaki rowniez po badaniach, czyli 100% zdrowych, ehhh... musze znowu podniesc sie do walki, tylko tak trudno zrozumiec dlaczego tak sie dzieje, skoro zarodek byl zdrowy (to bylo ogolnie nasze trzecie podejscie, z tym ze to pierwsze z ww. badaniami).

Tak strasznie mi przykro. Cała nadzieja w Eskimoskami. Zobaczysz w końcu i do Ciebie uśmiechnie sie los.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja spytalam ozamienniki i zmienilam na luteine.jest ogromna roznica w cenie .lekarz mowil ze lutinus sie lepiej wchlania .dla mnie luteinka byla wygodniejsz.mniejsza i rozpuszczala sie cala i tak nie lecialo ze mnie...moim zdaniem to naciaganie ale moze sie myle...?
Jak przeliczylam to jedno op starczy na tydzien a za każde op zaplace mnim 250zl to to wychodzi na sam lutinus miesiecznie 1, 000 zl a jeszcze mam zastrzyki za ponad 300zl miesiecznie a gdze reszta lekow. Jutro zadzwonie do kliniki zeby mi zmienili.
 
Jak przeliczylam to jedno op starczy na tydzien a za każde op zaplace mnim 250zl to to wychodzi na sam lutinus miesiecznie 1, 000 zl a jeszcze mam zastrzyki za ponad 300zl miesiecznie a gdze reszta lekow. Jutro zadzwonie do kliniki zeby mi zmienili.
Jutro wam napisze o rewelacyjnym progesteronie z Wloch,genialnym zamienniku cholernie drogiego Prolutexu.Sama sobie to sprowadzilam ,przetestowalam,dziala super i na tydz.kosztuje jakies 25 zl.
 
Jak przeliczylam to jedno op starczy na tydzien a za każde op zaplace mnim 250zl to to wychodzi na sam lutinus miesiecznie 1, 000 zl a jeszcze mam zastrzyki za ponad 300zl miesiecznie a gdze reszta lekow. Jutro zadzwonie do kliniki zeby mi zmienili.
mi niechetnie chcielizmienic ale sie uparlam...progesteron mialam na dobrym poziomie wiec sie nie martwilam...
 
11 dpt - bhcg 175,progesteron 70 ,a na wynik estrofenu muszę jeszcze poczekać - jestem już spokojniejsza, przyrost 100 % co 48 godz, w poniedziałek dzwonię do kliniki i za 11 dni wizyta;) oby kruszynka została ze mną na kolejne 8 miesięcy...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Cieszę sie Twoim szczęściem. Kibicowałam Ci po cichu mocno bo pamietam jeszcze Cię z forum IUI. Razem betowalysmy wtedy. U Ciebie to jakoś wszystko szybko szybko. A u mnie ciągnie sie jak flaki z olejem. Ale na dniach zaczynam wreszcie mowy cykl z transferem (cykl na lekach- sztuczny) i oby to sie u mnie skończyło podobnym wynikiem [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mi niechetnie chcielizmienic ale sie uparlam...progesteron mialam na dobrym poziomie wiec sie nie martwilam...
Ja mialam luteine przed transferem bo tak zalecil moj doktor, ale transfer przeprowadzala inna doktor i stwierdzila ze lutinus jest troche droższy, ale lepszy i ze zmienimy, pomyslalam jak trochę drozszy to ok, ale nie kilkakrotnie. Jutro jeszcze przejde sie po aptekach jak nic nie znajde taniej to niech zmienia mi. Z reszta nie ma dostepnej nawet ilosci op jaka mam na recepte a w piatek wyjeżdżam juz a czas goni.
 
Do góry