reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny co jest lepsze luteina czy lutinus? Pytam bo mój doktor zalecił przed transferem luteine a po transferze inna doktor powiedziala ze zmieni na lutinus jest troche droższy ale lepszy. Pomyslalam ok ale nie sądziłam ze taka roznica w cenie za luteine płacilam 56zl a dzis pani w aptece mowi ze lutinus kosztuje 289zl. Jutro popytam po innych aptekach ale watpie czy znajde dużo taniej.
Ja za lutinusa place ok 130zl. Czymasz apteke przy klinice? Ja tam kupuje. Jak jestes z wawy to w aptece kolo Invimedu sa tansze leki, ktorych uzywamy, nie znalazlam taniej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jeszcze nie mam nic od aplikowania ale to dopiero pierszy tydzien jak aplikuje luteine wiec moze jeszcze za wczesnie na objawy podrazniajace.
Ja aplikuje od ok 12 tyg i jest ok. Nie mam ppdraznien, nie uzywam aplikatora.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja za lutinusa place ok 130zl. Czymasz apteke przy klinice? Ja tam kupuje. Jak jestes z wawy to w aptece kolo Invimedu sa tansze leki, ktorych uzywamy, nie znalazlam taniej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Sa kliniki ktore poleca invimed tylko ze wczoraj po transferze nie chcialam tam isc bo wolalam sie szybko polozyc bo po relanium jakos dziwnie sie czułam. Jutro pojade do Gdyni to zobaczę w tych aptekach. Bardziej sie nastawialam na taka cene jak ty placisz a nie prawie 300 za op.
 
E tam niedobry :) zdaje ci sie. Buraski sa cudowne. Ja mam dwie bure, jedna czarna i trikolorke. Bajke,Bojke, Brawuke i nocna Furie ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No to niezła banda w domu! Moja jedna a czasem rozrabia za dwoje...

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Sa kliniki ktore poleca invimed tylko ze wczoraj po transferze nie chcialam tam isc bo wolalam sie szybko polozyc bo po relanium jakos dziwnie sie czułam. Jutro pojade do Gdyni to zobaczę w tych aptekach. Bardziej sie nastawialam na taka cene jak ty placisz a nie prawie 300 za op.
Pewnie im blizej kliniki tym taniej bo szybciej im.schodza. ja kupuje w takiej co sie miesci w tym.samym budynku.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miłej niedzieli dziewczyny . My dziś pełen relaksik [emoji12]
1495359401-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Boski piesek!! Ale chyba nie lubi zdjęć, taka mina zła ;) [emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie im blizej kliniki tym taniej bo szybciej im.schodza. ja kupuje w takiej co sie miesci w tym.samym budynku.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wlasnie do jednej dzwonilam nie maja na ten moment, a jak miewali to za 260zl nie mniej. Jutro sie przejade i zobacze jeszcze w jednej.
 
reklama
Dziewczyny co jest lepsze luteina czy lutinus? Pytam bo mój doktor zalecił przed transferem luteine a po transferze inna doktor powiedziala ze zmieni na lutinus jest troche droższy ale lepszy. Pomyslalam ok ale nie sądziłam ze taka roznica w cenie za luteine płacilam 56zl a dzis pani w aptece mowi ze lutinus kosztuje 289zl. Jutro popytam po innych aptekach ale watpie czy znajde dużo taniej.
Ja lutinus za 200u mnie w klinice kupuję

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Do góry