reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam estrofem duphaston no i ten lutinus i teraz nie wiem czy isc do kliniki zeby recepte zmienili.

I luteina i lutinus to 100 mg progesteronu . Luteina ma małe tabletki i napewno mniej mi po niej wypływa niż po lutinusie . Po poprzednich transferach nikt mi nie badał progesteronu tu miałam biorąc luteinę 5 dni przed transferem i dr dołożył mi prolutex bo stwierdził ze mam go za mało .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Myślę że trzeba go dobrze umyć i wysuszyć. Ja najpierw używałam palca, potem odkryłam aplikator i uznałam że jest bardziej higieniczny od palca. A potem wydawało mi się że trochę drażni szyjkę? Przy tych wszystkich lekach miałam dziwne uczucie szczypania-jakby podrażnienia. Macie też tak?
Ja jeszcze nie mam nic od aplikowania ale to dopiero pierszy tydzien jak aplikuje luteine wiec moze jeszcze za wczesnie na objawy podrazniajace.
 
Dziewczyny co jest lepsze luteina czy lutinus? Pytam bo mój doktor zalecił przed transferem luteine a po transferze inna doktor powiedziala ze zmieni na lutinus jest troche droższy ale lepszy. Pomyslalam ok ale nie sądziłam ze taka roznica w cenie za luteine płacilam 56zl a dzis pani w aptece mowi ze lutinus kosztuje 289zl. Jutro popytam po innych aptekach ale watpie czy znajde dużo taniej.
Ja bralam luteine duphaston i prolutex...
 
Evulek a Ty miałaś 5 czy 3 dniowe zarodki ? Kiedy testujesz ? Bo My jesteśmy dzień po dniu [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam 3 dniowe ale w pl zostaje tylko do piatku a w piątek bedzie dopiero 7dpt to stanowczo za wczesnie a w UK to nie wiem na kiedy sie umowie pewnie predzej test zrobie [emoji4] jak wyjdzie pozytywny to pojade na bete. Roszpunka Ty bylas na sztucznym cyklu przed transferem? jak tak to jaki mialas progesteron przed transferem bo ja mialam 0, 05 ng/ml i estradiol 265,0 pg/ml
 
Ja mialam 3 dniowe ale w pl zostaje tylko do piatku a w piątek bedzie dopiero 7dpt to stanowczo za wczesnie a w UK to nie wiem na kiedy sie umowie pewnie predzej test zrobie [emoji4] jak wyjdzie pozytywny to pojade na bete. Roszpunka Ty bylas na sztucznym cyklu przed transferem? jak tak to jaki mialas progesteron przed transferem bo ja mialam 0, 05 ng/ml i estradiol 265,0 pg/ml

Tak na sztucznym Ja mam 5 dniowy od 14 dnia brałam duphaston luteinę i i w 18 dniu miałam 18,07 ng/ml a estradiolu mi nie badali . Jak zadzwoniłam z wynikiem to dr mój powiedział ze jest na pograniczu i mam dołożyć prolutex od dnia transferu . Na 3 dniowy to faktycznie za szybko . Ja pierwszy teraz mam blastke podana wiec myśle ze już może za tydzień zrobie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny co jest lepsze luteina czy lutinus? Pytam bo mój doktor zalecił przed transferem luteine a po transferze inna doktor powiedziala ze zmieni na lutinus jest troche droższy ale lepszy. Pomyslalam ok ale nie sądziłam ze taka roznica w cenie za luteine płacilam 56zl a dzis pani w aptece mowi ze lutinus kosztuje 289zl. Jutro popytam po innych aptekach ale watpie czy znajde dużo taniej.
Lutinus lepszy
 
reklama
I luteina i lutinus to 100 mg progesteronu . Luteina ma małe tabletki i napewno mniej mi po niej wypływa niż po lutinusie . Po poprzednich transferach nikt mi nie badał progesteronu tu miałam biorąc luteinę 5 dni przed transferem i dr dołożył mi prolutex bo stwierdził ze mam go za mało .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko to jest inne 100 mg progesteronu całkiem inna przysfajalnosc
 
Do góry