reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jutro transfer o 13:00 [emoji4] 2 kropeczki tulic będę[emoji3]. Teraz sie zastanawiam bo na punkcji mialam koszule nocną a na transfer jade w luźnej sukience bo upal [emoji5]pewnie nie bardzo w tej sukience na zabiegowy wejsc [emoji53]czy zabrac koszule i klapki?
Trzymam kciuki zeby sie udalo:) ja dzisiaj na kontrole i dowiem sie ile wyprodukowalam jejaeczke
 
reklama
Dziewczyny My już wracamy [emoji7][emoji7] Embriolog powiedziała ze maluszek zaraz po rozmnożeniu przebił się przez otoczkę i dla niej jest idealny . Ogólnie cudowna kobieta a jak na koniec mnie pogłaskała po brzuszku to łzy mi poleciały. Tak bardzo bym chciała żeby w końcu sie udało !!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
to cudownie. Niech maluszek zadomowi się u Ciebie na najbliższe 9 miesięcy :)
 
Dziewczyny jestem po dwóch nieudanyych crio transferach więcej zarodków już nie mam i pieniążków też. Czy warto spróbować inseminacji czy komuś się udało?
Ja byłam po jednej do kolejnych lekarz powiedział ze mie ma sensu podchodzić - szkoda kasy i stresu. Ale na pewno znajdzie sie tysiące Pan którym inseminacje pomogły :) chociaz jak invitro zawodzi to nie wiem czy bym próbowała. Ale - nadzieja umiera ostatnia.
 
Dziewczyny My już wracamy [emoji7][emoji7] Embriolog powiedziała ze maluszek zaraz po rozmnożeniu przebił się przez otoczkę i dla niej jest idealny . Ogólnie cudowna kobieta a jak na koniec mnie pogłaskała po brzuszku to łzy mi poleciały. Tak bardzo bym chciała żeby w końcu sie udało !!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O jak fajnie, teraz tylko czekać na pozytywną betę, maj to idealny czas na ciążę - trzymam kciuki za maluszka;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro transfer o 13:00 [emoji4] 2 kropeczki tulic będę[emoji3]. Teraz sie zastanawiam bo na punkcji mialam koszule nocną a na transfer jade w luźnej sukience bo upal [emoji5]pewnie nie bardzo w tej sukience na zabiegowy wejsc [emoji53]czy zabrac koszule i klapki?
Ubierz się jak Ci wygodnie;) no i żebyś się kropeczkom spodobała;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro transfer o 13:00 [emoji4] 2 kropeczki tulic będę[emoji3]. Teraz sie zastanawiam bo na punkcji mialam koszule nocną a na transfer jade w luźnej sukience bo upal [emoji5]pewnie nie bardzo w tej sukience na zabiegowy wejsc [emoji53]czy zabrac koszule i klapki?
ten sam problem miałam wczoraj :) wez koszule i klapki - lepiej nosić itd. :)
 
Jutro transfer o 13:00 [emoji4] 2 kropeczki tulic będę[emoji3]. Teraz sie zastanawiam bo na punkcji mialam koszule nocną a na transfer jade w luźnej sukience bo upal [emoji5]pewnie nie bardzo w tej sukience na zabiegowy wejsc [emoji53]czy zabrac koszule i klapki?

Trzymam kciuki już dziś w takim razie [emoji8][emoji173]️ na transfer ja byłam w spodniach i bluzce - w gabinecie dostałam taką specjalną spódniczkę - nic więcej. Gdybym miała sukienkę, to pewnie tylko majtki bym ściągala [emoji23] Myśle, że koszula niepotrzebna.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny My już wracamy [emoji7][emoji7] Embriolog powiedziała ze maluszek zaraz po rozmnożeniu przebił się przez otoczkę i dla niej jest idealny . Ogólnie cudowna kobieta a jak na koniec mnie pogłaskała po brzuszku to łzy mi poleciały. Tak bardzo bym chciała żeby w końcu sie udało !!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Kciuki zaciśnięte na 9 miesięcy!! [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji256][emoji8] mi tez łza popłynęła, ale jak zobaczyłam Kropeczke na ekranie [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jutro transfer o 13:00 [emoji4] 2 kropeczki tulic będę[emoji3]. Teraz sie zastanawiam bo na punkcji mialam koszule nocną a na transfer jade w luźnej sukience bo upal [emoji5]pewnie nie bardzo w tej sukience na zabiegowy wejsc [emoji53]czy zabrac koszule i klapki?
Powodzenia[emoji8]
A kropeczkom dobrej przyczepności[emoji13]
 
Do góry