reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mój mąż powiedział swoim rodzicom że przechodzimy in vitro. Ja swoim nie mówiłam. Czuję się dziwnie że mówi o takich rzeczach...
 
reklama
Sprobuje Ci troche rozjasnic,
estrofem ,czyli estradiol bierzesz jako hamulec owulacji i wzrost twojego edometrium. Acard bierzesz na lepsze ukrwienie edometrium ,co ma pomoc w zagniezdzeniu zarodka,metypred jest sterydem (tak jak encorton czy prednisolon) ktory ma chronic twoj zarodek przed reakcja odrzucenia (lubi podnosic pozim cukru) ,ze strony ukladu immunologicznego.Fragmin dziala rozrzedzajaco krew,masz to przypuszczam przepisane z jednej strony na mutacje ( wieksze ryzyko poronienia) z drugiej strony na estradiol ,ktory zageszcza krew.Mam nadzieje ze bierzesz tez odpowiedni kwas foliowy,wit B6 i B12. Luteina i duphaston to progesteron ,ktory bierzesz w celu otwarcia okna implantacyjnego i pomocy w zagniezdzeniu.Wyglada na to ze ,transfer planowany jest na sob /pon.Wszystko zalezy od tego jakiej grubosci jest endometrium.Mam nadzieje ,ze chociaz troche moglam ci pomoc ogarnac:)

Jeju pewnie ze pomogłas [emoji3] dziekuje Ci kochana. Jak ja bym chciala zeby lekarze tak tlumaczyli. Z tym kwasem biore 5mg ale mam juz zamówiony z solgar w formie aktywnej ale nie wiem czy nie za późno na zmiane bo transfer w sobote. B 6 i B12 nie zalecali mi, biore magne b6 sama sobie tak postanowilam i wit D3.
 
Jeju pewnie ze pomogłas [emoji3] dziekuje Ci kochana. Jak ja bym chciala zeby lekarze tak tlumaczyli. Z tym kwasem biore 5mg ale mam juz zamówiony z solgar w formie aktywnej ale nie wiem czy nie za późno na zmiane bo transfer w sobote. B 6 i B12 nie zalecali mi, biore magne b6 sama sobie tak postanowilam i wit D3.
Mozesz B6 B12 (jesli chcesz) typowy zestaw z kw. foliowym przy mutacjach.
Nie ma to juz znaczenia ,z ta zmiana bo transfer tuz,tuz ,ale oczywiscie lepszy w formie metylowej .Powodzena zycze i sorry za moja "japanszczyzne" nie mam pol.klawiatury :p
 
Witajcie Kobiety :-) Jestem tu nowa, a trafiłam do Was bo szukałam info o samopoczuciu po transferze. Czytam Wasze historie pełne emocji i zapragnelam byc częścią tej grupy. Moze i ja swoim doświadczeniem komus pomoge a i mnie wsparcie sie przyda w tych stesujacych dniach oczekiwania na wynik bety.
Wczoraj byl transfer 5 dniowej blastki, moje pierwsze podejście, ale nie pierwsza ciąża. Wszystkie naturalne do tej pory bez powodzenia. Trzy poronienia we wczesnym stadium i jedna ectopic.
Zostaly jeszcze dwa Mrozaczki.
Leżę teraz i panikuje, bo pobolewa mnie brzuch, raczej po bokach niż na srodku i ciągnie.
Bete, wg wskazan mam zrobić 27.5. Pozdrawiam Was ciepło Kobietki.;-) ;)
Witamy jest tu nas spora gromadka [emoji4] pocieszajacych, wspierajacych, wyjaśniających niejasności. Trzymam kciuki za twoja kropeczke(ki)
 
Sprobuje Ci troche rozjasnic,
estrofem ,czyli estradiol bierzesz jako hamulec owulacji i wzrost twojego edometrium. Acard bierzesz na lepsze ukrwienie edometrium ,co ma pomoc w zagniezdzeniu zarodka,metypred jest sterydem (tak jak encorton czy prednisolon) ktory ma chronic twoj zarodek przed reakcja odrzucenia (lubi podnosic pozim cukru) ,ze strony ukladu immunologicznego.Fragmin dziala rozrzedzajaco krew,masz to przypuszczam przepisane z jednej strony na mutacje ( wieksze ryzyko poronienia) z drugiej strony na estradiol ,ktory zageszcza krew.Mam nadzieje ze bierzesz tez odpowiedni kwas foliowy,wit B6 i B12. Luteina i duphaston to progesteron ,ktory bierzesz w celu otwarcia okna implantacyjnego i pomocy w zagniezdzeniu.Wyglada na to ze ,transfer planowany jest na sob /pon.Wszystko zalezy od tego jakiej grubosci jest endometrium.Mam nadzieje ,ze chociaz troche moglam ci pomoc ogarnac:)
Wiecie co, czasem wydaję mi się, że mamy większą wiedzę od niektórych lekarzy[emoji1] naprawdę sporo mądrych rzeczy można się tu doczytać
 
reklama
Do góry