reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny!! Z siedmiu pobranych komórek 6 okazało się dojrzałych i 6 się zapłodniło! [emoji32][emoji7][emoji173]️[emoji1405] o mamo [emoji23] jutro o 11 transfer [emoji15] ale nie ma mojego lekarza prowadzącego i będzie to robił inny ... nie wiem co o tym myśleć ... ale chyba nie mam wyboru ‍♀️[emoji7] ale jestem Happy!!! [emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Fantastyczne wieści. Dopisze Cię do kalendarza, żeby nie zapomnieć, bo to ważna data!!! (tym razem obiecuje nie pomylę nicka :D
 
reklama
Witaj!!!

Niektóre z nas nie "uczestniczyły" nigdy w forum o iui, ale podczytują i kojarzą :D:D

Jolancik, super, że do nas piszesz. Chyba ktoś się leczył w poznaniu lub okolicach, ale za ciorta nie pamiętam kto. Co do słabej ruchliwości - u nas było na tyle źle, że nie kwalifikowaliśmy się do iui, ale udało się z ivf. Więc i za was trzymam kciuki.

Zapewne wiesz, że mamy kalendarz, jeśli masz ochotę - dopisz się i ty :) Masz pytania - pytaj, chcesz ponarzekać - narzekaj. Witamy u nas.
Dziękuję za miłe przyjęcie :) już wiem że dwie z Was leczą się w Poznaniu i może będą mi mogły kogoś doradzić.
Na razie nie mam co wpisać w Wasz kalendarz ale może po wakacjach jak już wystaruje ;) Póki co za wszystkie tu dziewczyny trzymam kciuki i przeżywam wszystko razem z Wami. Bo przyznam się że ok 3 tys wiadomości przeczytałam (od początku kwietnia) z tego forum by mniej więcej Was poznać ale tyle tu się dzieje że nie sposób wszystko zapamiętać.
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź
Właśnie tez tak myślę.
Leczę się w MedArcie w Poznaniu.
Wyniki męża są bardzo dobre [emoji4] wiec myślę że z KD powinno się udać bardziej niż z moimi.
Ja to rozumuje w ten sposób - moje komórki ( jeśli już by powstały ) są napewno słabe nie takiej jakości jak być powinny to i zarodek powstanie siła rzeczy słaby [emoji53] a biorąc zdrowe silne jajo i silne plemniki męża to i powstały zarodek będzie silny [emoji16]
Mogę się mylić, ale to takie myślenie na tzw chłopski rozum[emoji16]

Myslenia na chlopski rozum jest przewaznie wlasciwe,chociaz byly juz tu dziewczyny z twoim amh ,mialy po 2-3 komorki i zachodzily w ciaze.Konczy cie sie rezerwa ,jesli jestes mlodziutka to komorki wcale nie musza byc zle.Z plemnikami,sorry,pomylilam .Popieram jak najbardziej adopcje KD,bo w koncu bedziesz biologiczna mama,chociaz nie genetyczna.Ja nie mam z tym absolutnie ,zadnego problemu.O MedArcie,nie mam pojecia,chociaz pare lat temu ogolnie o poznanskich klinikach ,nie krazyly pozytywne opinie. Mam nadzieje ,ze sie juz pozmienialo.Wiadomo ,ze najlepiej tam gdzie nas nie ma.Najwazniejszy w tym wszystkim dobry zespol embriologow ,bo to od nich i ich doswiadczenia zalezy powodzenie.Dzialajcie:)
 
Mogę zapytać ilu dniowe są wasze zarodki? Jeszcze chyba nie wyczytałam, żeby wszystkie się "przyjęły" - jeśli dobrze do nazywam.
Dzwonili do mnie dwa dni po punkcji że wszystkie się zapłodniły i jeśli nie zadzwonią w 3 dniu po punkcji to będzie oznaczało że będą chcieli mrozić je w 5lub 6 dniu. Lekarz mówił że bardzo rzadko się zdarza żeby któreś przestało się rozwijać ale w razie czego będę informowana na bieżąco. Dlatego skoro nie dostałam telefonu to zakładam że wszystkie nadal dobrze się rozwijają ;) mam nadzieję, że wszystko dobrze zrozumiałam. Mają dzwonić jutro lub w czwartek
 
Dziękuję za miłe przyjęcie :) już wiem że dwie z Was leczą się w Poznaniu i może będą mi mogły kogoś doradzić.
Na razie nie mam co wpisać w Wasz kalendarz ale może po wakacjach jak już wystaruje ;) Póki co za wszystkie tu dziewczyny trzymam kciuki i przeżywam wszystko razem z Wami. Bo przyznam się że ok 3 tys wiadomości przeczytałam (od początku kwietnia) z tego forum by mniej więcej Was poznać ale tyle tu się dzieje że nie sposób wszystko zapamiętać.
Pssyt, przyznam się, że i ja czasami nie ogarniam :D:D czasami musze sobie przypomniec, co, gdzie i jak :D:D

Nie martw się, pouczestniczysz w rozmowie, lepiej nasz poznasz, jedne pewnie lepiej inne mniej. najlepiej poznasz pewnie te, które z tobą będą podchodzić do procedury.
 
Im więcej słońca za domem tym lepiej się czuję :D:D mam bardzo ambitne plany na dziś: pranie, zmywanie garnków (wstyd się przyznać 2 dni się zbierają, a póki co nie mam zmywarki) i... wiszenie w hamaku :D:D:D

Brzuchol mnie zakłuwa to tu, to tam, mam zmienne nastroje, ale mam już więcej energii, nie usypiam już tam gdzie siądę :)
Wiosna jest bardzo dobrym czasem na zachodzenie w ciąże bo słoneczko robi wiele dobrego :) Dlatego wygrzewaj się w słoneczku a gary poczekają :p
 
Już dzisiaj pisałam, ale co tam napisze jeszcze raz:
"Im więcej słońca za domem tym lepiej się czuję mam bardzo ambitne plany na dziś: pranie, zmywanie garnków (wstyd się przyznać 2 dni się zbierają, a póki co nie mam zmywarki) i... wiszenie w hamaku

Brzuchol mnie zakłuwa to tu, to tam, mam zmienne nastroje, ale mam już więcej energii, nie usypiam już tam gdzie siądę"
Super , już będzie coraz lepiej :) a ile ma Twój orzeszek już ?
 
reklama
Do góry