reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam wszystkich!!!
Od jakiegoś czasu Was podczytuje i wszystkim kibicuję, więc w końcu postanowiłam się ujawnić. Może niektóre z Was mnie kojarzą z forum o iui :) Na razie szukam informacji na temat dobrej kliniki i lekarza. Czy któraś z Was leczy się w Poznaniu?
Mam 31 lat. Staramy się o dziecko od prawie 6 lat (4 lata temu mąż robił pierwsze badanie i było idealne) 1,5 roku temu podczas laparoskopii wypalili mi ogniska endometriozy. Po operacji były starania naturalne, ale nadal nie wychodziło, więc mąż robił badania i wyszła słabsza ruchliwość (ale nie jest źle bo do iui były wyniki dobre) a ja w zeszłym roku zrobiłam amh i wynik 1,34. Jestem po 4 nieudanych inseminacjach i teraz z mężem postanowiliśmy, że następny krok to in vitro.
Witam i ja:)
 
A czy mozecie mi powiedziec czy przed kolejnym transferem tez bede przyjmowac jakies leki czy to jiz teraz na naruralnym cyklu?
O tym zdecyduje lekarz. Ja np podchodziłam na sztucznym, ale nie dociekałam dlaczego (choc wydaje mi się, ze chodziło o przestymulowanie przed punkcją i konieczność wyciszenia jajników). Lekarz wybierze najlepszą metodę odpowiednią dla twojej sytaucji.
 
Jak dobrze, że mamy tu na forum expertów!! Panierka AnneMarie zna się na takich sprawach jak mało kto, jej rady są bezcenne!!!

Dzięki AnneMarie, że nas wpierasz profesjonalną wiedzą.
Magda ,
zaden exper ze mnie po prostu dluga droga za mna i pewno jeszcze przede mna.W miedzyczasie czlowiek sie oczytuje ,informuje ,trafia na takie przypadki jak swoj i drazy temat jak dziure w studni.Nie chce i nie umiem niestety pisac ,ze wszystko sie uda i bedzie dobrze,bo to dla mnie nie fair. In vitro to leczenie ,a nie czarna magia,czasami potrzeba czasu wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc,a ze kosztuje czasami "nowe auto" to nie warto rzucac sie na kazda nowa opcje bez przemyslenia i rozmowy z lekarzem.Mi tez powiedziano ,ze KD to 60% szans,niestety ale nie u mnie. Tego mi juz nikt nie powiedzial;););).Co nie zmienia faktu ,ze tylko dalej drazac temat,mozna zajsc w upragniona ciaze.Siedzenia w kacie i tygodniowego placzu ,nie polecam.Glowa do gory,cyc do przodu,korone poprawic i dalej dzialac.:)
 
Dziewczyny!! Z siedmiu pobranych komórek 6 okazało się dojrzałych i 6 się zapłodniło! [emoji32][emoji7][emoji173]️[emoji1405] o mamo [emoji23] jutro o 11 transfer [emoji15] ale nie ma mojego lekarza prowadzącego i będzie to robił inny ... nie wiem co o tym myśleć ... ale chyba nie mam wyboru ‍♀️[emoji7] ale jestem Happy!!! [emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny!! Z siedmiu pobranych komórek 6 okazało się dojrzałych i 6 się zapłodniło! [emoji32][emoji7][emoji173]️[emoji1405] o mamo [emoji23] jutro o 11 transfer [emoji15] ale nie ma mojego lekarza prowadzącego i będzie to robił inny ... nie wiem co o tym myśleć ... ale chyba nie mam wyboru ‍♀️[emoji7] ale jestem Happy!!! [emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Powodzenia:) kciuki mocno do bialosci[emoji106]
 
Magda ,
zaden exper ze mnie po prostu dluga droga za mna i pewno jeszcze przede mna.W miedzyczasie czlowiek sie oczytuje ,informuje ,trafia na takie przypadki jak swoj i drazy temat jak dziure w studni.Nie chce i nie umiem niestety pisac ,ze wszystko sie uda i bedzie dobrze,bo to dla mnie nie fair. In vitro to leczenie ,a nie czarna magia,czasami potrzeba czasu wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc,a ze kosztuje czasami "nowe auto" to nie warto rzucac sie na kazda nowa opcje bez przemyslenia i rozmowy z lekarzem.Mi tez powiedziano ,ze KD to 60% szans,niestety ale nie u mnie. Tego mi juz nikt nie powiedzial;););).Co nie zmienia faktu ,ze tylko dalej drazac temat,mozna zajsc w upragniona ciaze.Siedzenia w kacie i tygodniowego placzu ,nie polecam.Glowa do gory,cyc do przodu,korone poprawic i dalej dzialac.:)
AnneMarie, uwielbiam twoje wpisy. Bardzo potrzeba nam tu takich osób jak ty. Twardo stojących na ziemi z niesamowitą wiedzą. Nie ważne, że sama się za experta nie uważasz, ale ja cie uważam :D:D
 
reklama
Dziewczyny!! Z siedmiu pobranych komórek 6 okazało się dojrzałych i 6 się zapłodniło! [emoji32][emoji7][emoji173]️[emoji1405] o mamo [emoji23] jutro o 11 transfer [emoji15] ale nie ma mojego lekarza prowadzącego i będzie to robił inny ... nie wiem co o tym myśleć ... ale chyba nie mam wyboru ‍♀️[emoji7] ale jestem Happy!!! [emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Powodzenia tzymam mocno[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Do góry