reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Myślę, że inne dziewczyny powinny się wypowiedzieć. Jedyne co ja mogę powiedzieć to to, że wg mnie program z KD ma zagwarantowaną ilość jajeczek, które mogą się ładnie zapładniać ale nie muszą (dziewczyny ktoś coś?) natomiast przy twoim niskim amh nie ma gwarancji, że uhoduje się powiedzmy 4 jajeczka.

Panierka, jak ty reagowałaś na stymulację do iui? Po ile jajek miałaś?
Gwarancja zarodków jest tylko wtedy jak nasienie spelnia wymogi WHO jesli nie ma nasienia powyżej miliona to gwarancji nie daja[emoji20]
 
Emilianka6966 i Tysiek777 - WYSOKICH BET dziewczyny trzymam mocno [emoji110][emoji110][emoji110]
@Ilona88 pieknych widoków

Ja juz po wizycie wyniki progesteron i estradiol dobrze wyglądają ale endometrium 7,8 dla doktora troche za male i zwiększył dawke estrofemu. Jutro kolejna wizyta jak będzie endo ok to jutro zapladnianie oocytow [emoji4]
 
Nie ukrywam że bardzo sie boję dzisiejszych wyników ;( jestem wręcz przerażona - Blastusiu mój kochany jeśli mnie słyszysz daj znać mamusi że z nią zostaniesz!!!

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Emilianka wszystkie znamy te strachy. Mocno trzymamy kciuki, żeby kropek został z Tobą. Będzie dobrze [emoji5]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Nie ukrywam że bardzo sie boję dzisiejszych wyników ;( jestem wręcz przerażona - Blastusiu mój kochany jeśli mnie słyszysz daj znać mamusi że z nią zostaniesz!!!

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam kciuki z całych sił [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji256]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkich!!!
Od jakiegoś czasu Was podczytuje i wszystkim kibicuję, więc w końcu postanowiłam się ujawnić. Może niektóre z Was mnie kojarzą z forum o iui :) Na razie szukam informacji na temat dobrej kliniki i lekarza. Czy któraś z Was leczy się w Poznaniu?
Mam 31 lat. Staramy się o dziecko od prawie 6 lat (4 lata temu mąż robił pierwsze badanie i było idealne) 1,5 roku temu podczas laparoskopii wypalili mi ogniska endometriozy. Po operacji były starania naturalne, ale nadal nie wychodziło, więc mąż robił badania i wyszła słabsza ruchliwość (ale nie jest źle bo do iui były wyniki dobre) a ja w zeszłym roku zrobiłam amh i wynik 1,34. Jestem po 4 nieudanych inseminacjach i teraz z mężem postanowiliśmy, że następny krok to in vitro.
 
bardzo dobry wynik...nie za duzo nie za malo..nospe bralam od transferu do bety...trzymam kciuki za ciag dalszy:)

Dziękuję, dziewczyny za Wasze wsparcie, kibicowanie i emocje :) Też miałam takie wrażenie, że komórek akurat w sam raz :)

A nospę ile godzin po transferze wziąć po raz pierwszy? Bierze się 3 razy dziennie?

Już wiem że z 6 komórek 5 prawidłowo się zapłodniło :) Jestem bardzo szczęśliwa :rofl:
 
reklama
Do góry