reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A i jeszcze jedno pytanie mam - liczę na pomoc Gosi - widziałam, że ma w tym temacie dużą wiedzę [emoji7] czy jeżeli mam mutacje MTHFR homozygotę to powinnam zwrócić uwagę lekarza na coś po transferze? Zażywam zmetylowane formy wit. B, kwasu foliowego. Poziom homocysteiny sprowadziłam do 7 (z 10). Kiedy powiedziałam lekarzowi o tej mutacji zgodził się, że muszą być zmetylowane formy witamin, ale na tym temat się zakończył ....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Witaj ja mam MTHFR heterozyhote i biorę clexan 1xdziennie zastrzyk + 15 mg kwasu foliowego,lekarz przypisuje na receptę. Poza tym 1 x dziennie Prenatal Duo.pozdrawiam
 
Magda, a jak u Ciebie ?

Już dzisiaj pisałam, ale co tam napisze jeszcze raz:
"Im więcej słońca za domem tym lepiej się czuję mam bardzo ambitne plany na dziś: pranie, zmywanie garnków (wstyd się przyznać 2 dni się zbierają, a póki co nie mam zmywarki) i... wiszenie w hamaku

Brzuchol mnie zakłuwa to tu, to tam, mam zmienne nastroje, ale mam już więcej energii, nie usypiam już tam gdzie siądę"
 
reklama
Witajcie laski w ten słoneczny dzień [emoji1][emoji274][emoji274] pisałam wam w moim pierwszym wpisie ze przez endomende rozważam podejście z KD... heh teraz po moim amh jestem prawie o tym przekonana, tym bardziej ze lekarz mi wczoraj powiedział ze mój wynik amh mówi o tym ze invitro może się udać ale wcale nie musi. Cóż, wiem ze nigdy nie ma pewności ale zaliczając endomende, homocysteine i amh raczej jestem na straconej pozycji , a niestety nie stać nas na spróbowanie i wyrazie gdyby nie wyszło podchodzić z KD [emoji52] kochane powiedzcie czy z KD moje szanse są większe niż z moimi ? Ja oczywiście na wizycie porozmawiam o tym z lekarzem, ale wiem też ze wy jesteście doświadczone i dobrze się znacie na tych tematach [emoji4]
Mysle ze z KD będziesz miala wieksze szanse na sam wzglad twojego niskiego amh im nizsze amh tym slabsza jakosc komorki mniejsza ilosc ich mniej prob transferu. Ja tez podchodze z KD bo amh mam 0,2 tylko ze u nas oboje mamy problem i jedno ivf zakonczylo sie niepowodzeniem. Postanowilismy w ten sposob zwiekszyc szanse powodzenia nie byla to latwa decyzja ale jak teraz na to patrze to juz nie chce obciążać swojej psychiki kolejnymi porazkami. Ja poprostu chce byc juz mamą szczęśliwą mamą [emoji4].
 
Do góry