reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam info ze zwolnienie ciazowe (B). Jest 100% płatne. Musisz dać wtedy pracodawcy zaświadczenie że jesteś w ciąży. I mam 2 czyli że mogę chodzić.

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Kochana a kiedy sie dostaje takie zaswiadcznie ze sie jest w ciazy od pierwszego dnia co sie dowisz mozna juz czy lepiej poczekac?
 
reklama
Dziewczyny, dziś wielki dzień, Dziś betują @Emilianka6966 i @Tysiek777 - pięknych, wysokich bet życzę, które przełożą się na zasmarkane nosy i zasrane dupki :D:D
@Ilona88 - udanej wizyty i pięknego podglądania maluchów
@evulek111 - samych dobrych przedtransferowych wiadomości
Madziula mnie dopisała na betowanie... mordka moja, nie wpisywałam się sama bo nie wiedziałam czy się uda wyskoczyć;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana a kiedy sie dostaje takie zaswiadcznie ze sie jest w ciazy od pierwszego dnia co sie dowisz mozna juz czy lepiej poczekac?
Ja mam od teraz (6tydzień). Na początku po punkcji i transferze miałam normalnie l4 zwykłe

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Dziewczyny, wiem, że są tu takie idące z KD. Pomóżcie, jak przeczytacie :)

Panierka, nie ważne co dziewczyny napiszą, ale to zawsze jest ciężka decyzja. Musicie z mężem omówić wszystkie za i przeciw.
Ja ani mój mąż nie mamy problemu z tym ze nie będzie to moja komorka. Juz to tu pisałam jakiejś dziewczynie również idącej z KD ze to przecież będzie całkowicie MOJE dziecko. Jeżeli to ma być jedyna droga to ja przyjmę.

Chce wiedzieć tylko jak to się wszystko odbywa, czy szansa wzrasta [emoji4]
 
Mnie nie pobrali wszystkich, naliczyli 35+, pobrali 20 największych, z czego 17 było w pełni dojrzałych i nie uszkodzonych.
Ale te 20 najwiekszych to mialas informacje jakiej wielkosci byly? czy 20mm, czy moze 14mm?...
Bo u mnie pobrali tylko te >=20mm i sie zastanawiam czy w kazdej klinice tak robią. czy moze moga zdarzyc sie mniejsze pecherzyki, ktore maja dojrzala komorke.

A i jeszcze jedno pytanie mam - liczę na pomoc Gosi - widziałam, że ma w tym temacie dużą wiedzę [emoji7] czy jeżeli mam mutacje MTHFR homozygotę to powinnam zwrócić uwagę lekarza na coś po transferze? Zażywam zmetylowane formy wit. B, kwasu foliowego. Poziom homocysteiny sprowadziłam do 7 (z 10). Kiedy powiedziałam lekarzowi o tej mutacji zgodził się, że muszą być zmetylowane formy witamin, ale na tym temat się zakończył ....
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Zwróć uwage lekarzowi, zeby dał ci przepisał heparynę (clexane)

Jak dlugo bralyscie zastrzyki na porost jajeczek? Ja mam na razie rozpisane na 6 dni zastrzyki i sie zastanawiam ile jeszcze dopisze czy nie dopisze itp.
Ja bralam 8 dni - od 2-9dc.

nie mam niestety możliwości spojrzeć na wypis a po punkcji jakoś nie miałam głowy żeby poczytać...ale jak doczytam to dam znać :)
Oki, to daj znac jak znajdziesz taka informacje :)
 
Ale te 20 najwiekszych to mialas informacje jakiej wielkosci byly? czy 20mm, czy moze 14mm?...
Bo u mnie pobrali tylko te >=20mm i sie zastanawiam czy w kazdej klinice tak robią. czy moze moga zdarzyc sie mniejsze pecherzyki, ktore maja dojrzala komorke.


Zwróć uwage lekarzowi, zeby dał ci przepisał heparynę (clexane)


Ja bralam 8 dni - od 2-9dc.


Oki, to daj znac jak znajdziesz taka informacje :)
U mnie na wypisie napisane jest tak:
Monitoring cyklu: estradiol 1438 (oznaczony w 3 dobie poprzedzającej punkcję), jest tam miejsce na wpisanie ilości pecherzyków 17mm i większych oraz mniejszych niż 17mm, ale nie jest uzupełnione.
Pobranie oocyttów:
Liczba oocytów:20
Oocyty niedojrzałe (MI, GV - cokolwiek to znaczy) 3
Oocyty dojrzałe (MII) 17
Oocyty zdegenerowane 0
 
Mam już 2,70 cm ❤️
 

Załączniki

  • IMG_0134.JPG
    IMG_0134.JPG
    872,2 KB · Wyświetleń: 106
  • IMG_0134.JPG
    IMG_0134.JPG
    872,2 KB · Wyświetleń: 106
reklama
Niee, zaświadczenie jest potrzebne. Ode mnie zakład pracy wymagał. Publiczne na pewno wymagają. Natomiast nie ma jakoś określonego terminu kiedy musisz dostarczyć i co dokładnie ma być napisane. Zwolnienie dostają kadry a zaświadczenie płace. Przynajmniej u mnie i w innych znanych mi publicznych

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

Mąż takie mi przysłał:
Link do: Czy do pracownicy, która dostarczyła zwolnienie lekarskie z kodem B, należy stosować przepisy dotyczące ochrony pracy kobiet w ciąży

Proponuję przeczytać (dla zainteresowanych)
 
Do góry