reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dbaj teraz o siebie, jak za trojga xD
Jestem taka szczęśliwa, już nawet mąż zrobil mi zapas piersi z kurczaka-białko hehe
Jak dlugo bralyscie zastrzyki na porost jajeczek? Ja mam na razie rozpisane na 6 dni zastrzyki i sie zastanawiam ile jeszcze dopisze czy nie dopisze itp.
Ja brałam puregon pen od drugiego dnia cyklu do 10 włącznie czyli przez 9 dni
 
reklama
Witajcie laski w ten słoneczny dzień [emoji1][emoji274][emoji274] pisałam wam w moim pierwszym wpisie ze przez endomende rozważam podejście z KD... heh teraz po moim amh jestem prawie o tym przekonana, tym bardziej ze lekarz mi wczoraj powiedział ze mój wynik amh mówi o tym ze invitro może się udać ale wcale nie musi. Cóż, wiem ze nigdy nie ma pewności ale zaliczając endomende, homocysteine i amh raczej jestem na straconej pozycji , a niestety nie stać nas na spróbowanie i wyrazie gdyby nie wyszło podchodzić z KD [emoji52] kochane powiedzcie czy z KD moje szanse są większe niż z moimi ? Ja oczywiście na wizycie porozmawiam o tym z lekarzem, ale wiem też ze wy jesteście doświadczone i dobrze się znacie na tych tematach [emoji4]

Myślę, że inne dziewczyny powinny się wypowiedzieć. Jedyne co ja mogę powiedzieć to to, że wg mnie program z KD ma zagwarantowaną ilość jajeczek, które mogą się ładnie zapładniać ale nie muszą (dziewczyny ktoś coś?) natomiast przy twoim niskim amh nie ma gwarancji, że uhoduje się powiedzmy 4 jajeczka.

Panierka, jak ty reagowałaś na stymulację do iui? Po ile jajek miałaś?
 
Dziewczyny, dziś wielki dzień, Dziś betują @Emilianka6966 i @Tysiek777 - pięknych, wysokich bet życzę, które przełożą się na zasmarkane nosy i zasrane dupki :D:D
@Ilona88 - udanej wizyty i pięknego podglądania maluchów
@evulek111 - samych dobrych przedtransferowych wiadomości
[emoji122]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Myślę, że inne dziewczyny powinny się wypowiedzieć. Jedyne co ja mogę powiedzieć to to, że wg mnie program z KD ma zagwarantowaną ilość jajeczek, które mogą się ładnie zapładniać ale nie muszą (dziewczyny ktoś coś?) natomiast przy twoim niskim amh nie ma gwarancji, że uhoduje się powiedzmy 4 jajeczka.

Panierka, jak ty reagowałaś na stymulację do iui? Po ile jajek miałaś?
No właśnie sądzę że źle. .. brałam clo miałam jeden pecherzyk zawsze na prawym jajniku, lewy niestety pusty [emoji21]
 
Madzia a jak to teraz jest. Ponoc od maja sie przepisy zmienily ze kobieta w ciazy jesli pracuje przy kompie to ma byc w robocie 8 godzin i po kazdej godzinie 15 min przerwy. Z tego co pamietam to wczesniej bylo ze moze przy komputerze pracowac 4 godziny i zazwyczaj puszczali do domu. Kolejne pytanie czy na zwolnieniu widnieje inf ze to zwolnienie ciazowe czy daja 2 lub 1?
Ja mam info ze zwolnienie ciazowe (B). Jest 100% płatne. Musisz dać wtedy pracodawcy zaświadczenie że jesteś w ciąży. I mam 2 czyli że mogę chodzić.

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Ja mam info ze zwolnienie ciazowe (B). Jest 100% płatne. Musisz dać wtedy pracodawcy zaświadczenie że jesteś w ciąży. I mam 2 czyli że mogę chodzić.

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Hmm chyba zwolnienie z B wystarczy. Żaden ginekolog nie wypisze B jesli nie ma ciąży. Dziewczyny, ktoś coś wie??
 
Hmm chyba zwolnienie z B wystarczy. Żaden ginekolog nie wypisze B jesli nie ma ciąży. Dziewczyny, ktoś coś wie??
Niee, zaświadczenie jest potrzebne. Ode mnie zakład pracy wymagał. Publiczne na pewno wymagają. Natomiast nie ma jakoś określonego terminu kiedy musisz dostarczyć i co dokładnie ma być napisane. Zwolnienie dostają kadry a zaświadczenie płace. Przynajmniej u mnie i w innych znanych mi publicznych

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
No właśnie sądzę że źle. .. brałam clo miałam jeden pecherzyk zawsze na prawym jajniku, lewy niestety pusty [emoji21]

Dziewczyny, wiem, że są tu takie idące z KD. Pomóżcie, jak przeczytacie :)

Panierka, nie ważne co dziewczyny napiszą, ale to zawsze jest ciężka decyzja. Musicie z mężem omówić wszystkie za i przeciw.
 
Kmeva, fanfastyczne wieści!!! 5 zarodków, wow.
Maluszki, trzymajcie się mamy!!!

Czemu ja Cie nie miałam na wczoraj w kalendarzu?? coś ładnego bym Ci napisała :D:D
O pięciu dowiedziałam się przed samym transferem, aż lza mi poleciała, bo nie spodziewałam się az tylu, i do końca nie wiedziałam też ile mi podadzą- niedługo skoncze 29 lat, ale na szczęście zdecydowali się na dwa.dzien wcześniej byla niedziela i nikt do mnie nie zadzwonił.teraz najchętniej bym cały czas leżała i się glaskala po brzuchu jak nikt nie widzi ;)
 
reklama
Do góry