reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Madzia a jak to teraz jest. Ponoc od maja sie przepisy zmienily ze kobieta w ciazy jesli pracuje przy kompie to ma byc w robocie 8 godzin i po kazdej godzinie 15 min przerwy. Z tego co pamietam to wczesniej bylo ze moze przy komputerze pracowac 4 godziny i zazwyczaj puszczali do domu. Kolejne pytanie czy na zwolnieniu widnieje inf ze to zwolnienie ciazowe czy daja 2 lub 1?
Podobno takie mają być przepisy, ale nie interesuje się tym za bardzo, bo mnie one ominą, jako, że na ElQuatro (L4) jestem :D:D

Na zwolnieniu chyba B wpisuje i masz 100% płatne. Powiem ci szczerze, że nie pamiętam gdzie lekarz to u mnie pisał. Wczoraj zanosiłam i nie sprawdziłam do końca.
 
reklama
1,5kg to nie 4kg jak u mnie (podaję wagę na oko, bo odmówiłam ważenia się w tym okresie :D:D:D ). Ale spoko, uwierz warto :)
Wiem, że warto :) nie mogę doczekać się transferu :) marzę o dziecku od dawna, tyle wylanych łez i rozczarowań przeżyłam a teraz mam same pozytywne wiadomości :) mam nadzieję że ta ostateczna wiadomość będzie baaardzo pozytywna :):p
 
Madzia a jak to teraz jest. Ponoc od maja sie przepisy zmienily ze kobieta w ciazy jesli pracuje przy kompie to ma byc w robocie 8 godzin i po kazdej godzinie 15 min przerwy. Z tego co pamietam to wczesniej bylo ze moze przy komputerze pracowac 4 godziny i zazwyczaj puszczali do domu. Kolejne pytanie czy na zwolnieniu widnieje inf ze to zwolnienie ciazowe czy daja 2 lub 1?

Dokładnie tak - zmieniło się i kobieta w ciąży pracuje normalnie 8h z przerwami - przy komputerze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, że warto :) nie mogę doczekać się transferu :) marzę o dziecku od dawna, tyle wylanych łez i rozczarowań przeżyłam a teraz mam same pozytywne wiadomości :) mam nadzieję że ta ostateczna wiadomość będzie baaardzo pozytywna :):p
Tego własnie ci życzę.
Wiesz już czy chciałabyś 2 maluszki czy 1 zabrać do domu?
 
A ja właśnie tak zrobilam... w tamtym tygodniu zjadłam sobie na śniadanie śledzia w śmietanie, wstałam od stołu i za chwilę zrobiłam kanapkę z Nutellą... po jakimś czasie zaczelam się zastanawiać skąd ten dziwny posmak w ustach... OMG!! To był jeden jedyny raz i mam nadzieję że się nie powtorzy. Zachcianki nie są wymyślone. Kiedyś za kawę dałabym się pokroić, a teraz nie tkne, słodycze mogą nie istnieć, za to serek Capresi zyskał nowy wymiar smaku...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
.

Haha , to u mnie kawa smakowała jak i teraz ale wiadomo ograniczyłam do jednej na dzień bądź na 2 dni. Co do słodyczy zawsze miałam słabość :rofl:
 
Tego własnie ci życzymy.
Wiesz już czy chciałabyś 2 maluszki czy 1 zabrać do domu?
Zdecydowaliśmy się że 1. Lekarze nam odradzili podanie dwóch zarodków bo powiedzieli że jesteśmy młodzi i że dobrze rokujemy. Zresztą jak moje wyniki do tej pory pokazują jestem chyba dobrym "materiałem" na przyszłą mame ;P
Mam 6 zarodków więc mam też więcej szans i narazie zostaniemy przy podaniu 1:)
A ty Madzia jak się czujesz ? Jesteście dla mnie wszystkie największą motywacją :)
 
Witajcie laski w ten słoneczny dzień [emoji1][emoji274][emoji274] pisałam wam w moim pierwszym wpisie ze przez endomende rozważam podejście z KD... heh teraz po moim amh jestem prawie o tym przekonana, tym bardziej ze lekarz mi wczoraj powiedział ze mój wynik amh mówi o tym ze invitro może się udać ale wcale nie musi. Cóż, wiem ze nigdy nie ma pewności ale zaliczając endomende, homocysteine i amh raczej jestem na straconej pozycji , a niestety nie stać nas na spróbowanie i wyrazie gdyby nie wyszło podchodzić z KD [emoji52] kochane powiedzcie czy z KD moje szanse są większe niż z moimi ? Ja oczywiście na wizycie porozmawiam o tym z lekarzem, ale wiem też ze wy jesteście doświadczone i dobrze się znacie na tych tematach [emoji4]
 
Zdecydowaliśmy się że 1. Lekarze nam odradzili podanie dwóch zarodków bo powiedzieli że jesteśmy młodzi i że dobrze rokujemy. Zresztą jak moje wyniki do tej pory pokazują jestem chyba dobrym "materiałem" na przyszłą mame ;P
Mam 6 zarodków więc mam też więcej szans i narazie zostaniemy przy podaniu 1:)
A ty Madzia jak się czujesz ? Jesteście dla mnie wszystkie największą motywacją :)

Mogę zapytać ilu dniowe są wasze zarodki? Jeszcze chyba nie wyczytałam, żeby wszystkie się "przyjęły" - jeśli dobrze do nazywam.
 
reklama
Zdecydowaliśmy się że 1. Lekarze nam odradzili podanie dwóch zarodków bo powiedzieli że jesteśmy młodzi i że dobrze rokujemy. Zresztą jak moje wyniki do tej pory pokazują jestem chyba dobrym "materiałem" na przyszłą mame ;P
Mam 6 zarodków więc mam też więcej szans i narazie zostaniemy przy podaniu 1:)
A ty Madzia jak się czujesz ? Jesteście dla mnie wszystkie największą motywacją :)
Im więcej słońca za domem tym lepiej się czuję :D:D mam bardzo ambitne plany na dziś: pranie, zmywanie garnków (wstyd się przyznać 2 dni się zbierają, a póki co nie mam zmywarki) i... wiszenie w hamaku :D:D:D

Brzuchol mnie zakłuwa to tu, to tam, mam zmienne nastroje, ale mam już więcej energii, nie usypiam już tam gdzie siądę :)
 
Do góry