reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć, podczytuję Was juz od jakiegoś czasu. Jestem po pustym jaju płodowym, jednej biochemicznej i jednej pozamacicznej. To moje pierwsze IVF, na dodatek nie w Polsce. 2.05 mialam punkcję, 9 pęcherzyków, udało sie z tego wychodować dwa nasionka które we mnie włożono 6.05 i dwa które zamrożono. Podczas punkcji okrutnie wenflonami rozwalili mi reke na nadgarstku i pod ramieniem, bolało okrutnie i przez dwa dni nie mogłam nią poruszać, później powoli przechodziło i teraz juz jestem w pełni sprawna. Dodatkowo myśleli ze już odleciałam po zastrzyku, a ja dalej bylam przytomna. Dopiero nastepny i maska po jakimś czasie zadziałały. Teraz na szczęście podchodze do tego w ramach anegdoty z usmiechem na twarzy, wtedy nie bylo mi do smiechu. Jutro mam bete! Dzisiaj rano robilam test, ale nic nie wyszlo. Od soboty caly czas mam plamienia, brazowe, czasami takie nitkowate. Mialam nadzieje ze to implantacyjne, ale momentami zastanawiam sie czy tego nie za duzo jest, bo w zasadzie ile powinno byc? Jestem na chorobowy, a dziś totalnie leżakuje.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Zaciskam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110] życzę pięknej bety[emoji4]
 
reklama
Święte słowa, też tak kiedyś myślałam, a teraz jestem w końcówce drugiej ciąży, mam 40 lat, raczej już za późno na kolejną, a na zimowisku jeszcze 2 blastusie. I cholerny dylemat mam, bo oddać jakoś nie mogę sobie wyobrazić. Chyba podejdę jeszcze do crio i będę wyjątkiem, który liczy na to, że się nie uda.... to w ogóle jest przekora losu, bo miałam dwie stymulacje, w pierwszej na 7 prawidłowych pobranych i zaplodnionych komórek tylko 2 blastki, z jednej mam synka, drugi transfer nieudany, a przy drugiej stymulacji na 6 prawidłowych komórek aż 5 blastocyst.

A brałaś jakieś suplementy między pierwszą a drugą stymulscj
stymulacją?
 
Dziewczyny czy ktoras z was miala gonapeptyl 12h przed punkcja? Bo wyczytalam ze raczej 36h przed sie je podaje i troche zglupialam[emoji19]
 
Hej :D czekam dzisiaj na informacje jak moje zarodki i bardzo się niecierpliwie [emoji3] ale wyczytałam międzyczasie o No- spie. Ja mam w zaleceniach z kliniki 3x1 w razie potrzeby. Zrozumiałam, że to oznacza w razie bólu. A, że mnie nie boli to nie wzięłam. A teraz czytam, że to zapobiegawczo przeciw skurczom macicy ... brać? Jak długo? Tyle tej chemii [emoji87][emoji85][emoji17][emoji17][emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej :D czekam dzisiaj na informacje jak moje zarodki i bardzo się niecierpliwie [emoji3] ale wyczytałam międzyczasie o No- spie. Ja mam w zaleceniach z kliniki 3x1 w razie potrzeby. Zrozumiałam, że to oznacza w razie bólu. A, że mnie nie boli to nie wzięłam. A teraz czytam, że to zapobiegawczo przeciw skurczom macicy ... brać? Jak długo? Tyle tej chemii [emoji87][emoji85][emoji17][emoji17][emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Życzę samych dobrych informacji. A o nospie mi nic nie mówili w mojej klinice i ja nie brałam.
 
A i jeszcze jedno pytanie mam - liczę na pomoc Gosi - widziałam, że ma w tym temacie dużą wiedzę [emoji7] czy jeżeli mam mutacje MTHFR homozygotę to powinnam zwrócić uwagę lekarza na coś po transferze? Zażywam zmetylowane formy wit. B, kwasu foliowego. Poziom homocysteiny sprowadziłam do 7 (z 10). Kiedy powiedziałam lekarzowi o tej mutacji zgodził się, że muszą być zmetylowane formy witamin, ale na tym temat się zakończył ....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry