reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny tydzień temu beta 1179 dziś 11670. Wg kalkulatora przyrost ładny (21dpt). W środę wizyta wiecie może czego realnie mogę się na usg spodziewać z takim wynikiem?

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Dziewczyny, ja już po punkcji. Jednak mialam dziś :-) Pobrano mi 9 komórek z których 8 dojrzałych i 6 ustawowo zaplodniono. Jutro będę wiedzieć jak sytuacja się rozwija. Transfer w czwartek albo sobotę.
Mam pytanie czy nospe max bralyscie od samego dnia transferu?
Ja nospe zaczęłam brać w 2 dpt bo miałam bóle jak na okres. Wcześniej nie brałam.
 
Święte słowa, też tak kiedyś myślałam, a teraz jestem w końcówce drugiej ciąży, mam 40 lat, raczej już za późno na kolejną, a na zimowisku jeszcze 2 blastusie. I cholerny dylemat mam, bo oddać jakoś nie mogę sobie wyobrazić. Chyba podejdę jeszcze do crio i będę wyjątkiem, który liczy na to, że się nie uda.... to w ogóle jest przekora losu, bo miałam dwie stymulacje, w pierwszej na 7 prawidłowych pobranych i zaplodnionych komórek tylko 2 blastki, z jednej mam synka, drugi transfer nieudany, a przy drugiej stymulacji na 6 prawidłowych komórek aż 5 blastocyst.
A czy przy tych dwóch stymulacjach miałaś te same leki do stymulacji?

Dziewczyny zachowuję się jak samolub bo piszę tylko o sobie ale rzadko wchodzę na forum i nie nadążam za wpisami ;) także przepraszam ;)
Wczoraj zadzwonili do mnie z kliniki że z 60 pobranych komórek 45 jest prawidłowych :) a druga wiadomość jest taka że wszystkie 6 przeznaczonych do procedury się zapłodniło :) na dodatek mieli dzisiaj dzwonić jeśli mroziliby któreś w 3 dobie ale nie zadzwonili. Tłumaczyli że jeśli nie zadzwonią to znaczy że czekają do 5 doby.
Powiedzcie mi które są lepsze? 3 dniowe zarodki czy 5dniowe ?:)
A czy na opisie po punkcji masz info jakiej wielkości były te 60 pęcherzyków podczas pobierania ? U mnie w opisie napisali ze nakluli 3 pecherzyki w wielkości 20-22mm. I się zastanawiam czy może u was jest tyle pęcherzyków bo pobierają tez jaja z mniejszych pęcherzyków, a u mnie tylko te duże?

Dziewczyny, ja już po punkcji. Jednak mialam dziś :-) Pobrano mi 9 komórek z których 8 dojrzałych i 6 ustawowo zaplodniono. Jutro będę wiedzieć jak sytuacja się rozwija. Transfer w czwartek albo sobotę.
Mam pytanie czy nospe max bralyscie od samego dnia transferu?

Super :) czekamy na info jutro :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja już po punkcji. Jednak mialam dziś :-) Pobrano mi 9 komórek z których 8 dojrzałych i 6 ustawowo zaplodniono. Jutro będę wiedzieć jak sytuacja się rozwija. Transfer w czwartek albo sobotę.
Mam pytanie czy nospe max bralyscie od samego dnia transferu?
Super trzymam kciuki za fasolki [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja już po punkcji. Jednak mialam dziś :-) Pobrano mi 9 komórek z których 8 dojrzałych i 6 ustawowo zaplodniono. Jutro będę wiedzieć jak sytuacja się rozwija. Transfer w czwartek albo sobotę.
Mam pytanie czy nospe max bralyscie od samego dnia transferu?

Wystarczy brać na 3 dni przed i 3 dni po nie ma co się niepotrzebnie faszerowac.
 
reklama
Ja nospe bralam od transferu do bety 3x1. Takie zalecenia z kliniki. Nospa tak krotko jest bezpieczna a zapobiega skurczom i wypluciu zarodka...
 
Do góry