reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny możecie mi powiedzieć jedna rzecz. Zaczynam proces invitro w przyszłym miesiącu mam na myśli hormony zastrzyki plus wizyty na usg. Czy mogę wziąść chorobowe na wizyty usg? czy powinnam wziąść normalnie urlop?
Nie jestem pewna, czy dostaniesz zwolnienie na usg... Może uda ci się w pracy jakoś dogadać? Ja tak robiłam.
 
reklama
A czy przy tych dwóch stymulacjach miałaś te same leki do stymulacji?


A czy na opisie po punkcji masz info jakiej wielkości były te 60 pęcherzyków podczas pobierania ? U mnie w opisie napisali ze nakluli 3 pecherzyki w wielkości 20-22mm. I się zastanawiam czy może u was jest tyle pęcherzyków bo pobierają tez jaja z mniejszych pęcherzyków, a u mnie tylko te duże?



Super :) czekamy na info jutro :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie, za pierwszym razem miałam krótki protokół, za drugim długi chyba. I leki nieco inne. Ale dokładnie nie pamiętam, musiałabym sprawdzić
 
Dziewczyny, ja już po punkcji. Jednak mialam dziś :-) Pobrano mi 9 komórek z których 8 dojrzałych i 6 ustawowo zaplodniono. Jutro będę wiedzieć jak sytuacja się rozwija. Transfer w czwartek albo sobotę.
Mam pytanie czy nospe max bralyscie od samego dnia transferu?
Trzymamy kciukasy!!!
 
Dziewczyny tydzień temu beta 1179 dziś 11670. Wg kalkulatora przyrost ładny (21dpt). W środę wizyta wiecie może czego realnie mogę się na usg spodziewać z takim wynikiem?

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Zarodka?? Serduszka (chociaż nie stresowałabym się jakby jeszcze nie był)??
 
A czy na opisie po punkcji masz info jakiej wielkości były te 60 pęcherzyków podczas pobierania ? U mnie w opisie napisali ze nakluli 3 pecherzyki w wielkości 20-22mm. I się zastanawiam czy może u was jest tyle pęcherzyków bo pobierają tez jaja z mniejszych pęcherzyków, a u mnie tylko te duże?

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie nie pobrali wszystkich, naliczyli 35+, pobrali 20 największych, z czego 17 było w pełni dojrzałych i nie uszkodzonych.
 
Jutro mam wizyte monitorujaca przed transferem jesli wszystko będzie ok to jutro mąż oddaje nasienie i beda zapladniac komorki no i transfer byc moze w piatek lub w sobote. Mam pytanie w uk jest pierwsze podejscie do ivf refundowane jak dlugo sie czeka na ta procedure.

Zalezy od regionu Ja Kent trzy podejscia refundowane i czekalam 14 mscy liczac pierwsza wizyte u gp w czym byl problem poprzez wszustkie nasza badania,no i czekanie w kolejce...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Święte słowa, też tak kiedyś myślałam, a teraz jestem w końcówce drugiej ciąży, mam 40 lat, raczej już za późno na kolejną, a na zimowisku jeszcze 2 blastusie. I cholerny dylemat mam, bo oddać jakoś nie mogę sobie wyobrazić. Chyba podejdę jeszcze do crio i będę wyjątkiem, który liczy na to, że się nie uda.... to w ogóle jest przekora losu, bo miałam dwie stymulacje, w pierwszej na 7 prawidłowych pobranych i zaplodnionych komórek tylko 2 blastki, z jednej mam synka, drugi transfer nieudany, a przy drugiej stymulacji na 6 prawidłowych komórek aż 5 blastocyst.

Dajesz mi nadzieje bo Ja zA rok znow probuje (+35)ciekawe czy tym razem pojdzie gladko ....;);)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ich nie mam wcale . Jak i przed ciążą tak i teraz mam czasem ochotę na coś ale to normalne. Nie zagryzam śledzia - dżemem :baffled:
A ja właśnie tak zrobilam... w tamtym tygodniu zjadłam sobie na śniadanie śledzia w śmietanie, wstałam od stołu i za chwilę zrobiłam kanapkę z Nutellą... po jakimś czasie zaczelam się zastanawiać skąd ten dziwny posmak w ustach... OMG!! To był jeden jedyny raz i mam nadzieję że się nie powtorzy. Zachcianki nie są wymyślone. Kiedyś za kawę dałabym się pokroić, a teraz nie tkne, słodycze mogą nie istnieć, za to serek Capresi zyskał nowy wymiar smaku...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To prawda, tak bardzo się staramy, robi wszystko żeby zwiększyć szanse, dbamy o siebie, walczymy jak lwice, chwytając się wszystkiego, komu jak komu ale nam należy się to bezwzględnie, dlatego każda porażka jest tak bolesna, już wiesz że jesteś tuż przed metą, a coś podcina Ci nogi i skrzydła... taki nasz los dziewczynki [emoji30] [emoji29] [emoji31]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
No Emilianka6966 dziś twój dzień. Życzę wysokiej bety[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] i dawaj znać, czekamy. Powodzenia[emoji4]
 
reklama
No Emilianka6966 dziś twój dzień. Życzę wysokiej bety[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] i dawaj znać, czekamy. Powodzenia[emoji4]
Pewnie że dam znać;) dzisiaj wracam do pracy, mam klienta na 8 już umówionego, mam nadzieję że zdążę wyskoczyć bo punkt pobrań do 10;(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry