reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja brałam encorton 20mg (15 rano i 5 popoludniu) i minus to cera... tragedia jakie mam wykwity na czole, a jeśli chodzi o ciało to po dotknięciu się gdziekolwiek czuję się taka mięciutka:-) teraz doszedł mi pabidexamethason i mam problemy z wypróżnieniem, gazami i też czuję się jak Bąk..
A to od tego mnie tak wywala...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny wracam od lekarza 10 dzień cyklu endo mam 7,5 19.05 o 8 intralipid a o 11 transfer i tylko jednej blastki . Lekarz noe wyraził zgody na dwie zawziął się i koniec . Powiedział ze jak teraz nie wyjdzie z jedna to przy następnym transferze się ugnie i poda
dwa jak tak bardzo chce . Powiedział ze mogę śmiało w dzień matki już testować betę . Ten stres mnie kiedyś wykończy [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem w wielkim szoku wracam od lekarza ciaza bliźniacze jajo podzielilo się

Cud, mnie mówili, że tak czasem bywa i to zaledwie 2-3% max! Też takiego pragnę, aczkolwiek u mnie mówią, że ja mogę tego nie udźwignąć. Dlatego też nie pozwalają mi na dwa zarodki. :(
 
Super gratulacje ❤❤a jak z krwiakiem? Plamisz jeszcze?

Nie pisałam tutaj o tym ale we wtorek awaryjnie wieczorem zadzwoniłam do kliniki bo miałam dość mocne bóle brzucha i tabletki nie działały na szczęście przyjął mnie lekarz przed 21:00 te skurcze były dość mocne no trochę spanikowałam ale też plamiłam, na USG doktor zobaczył dwa krwiaki, przepisał antybiotyk dodatkowo i nystatyne dopochowo. Dziś na USG pani doktor nie dostrzegła żadnego krwiaka mówi że te zaciemnione miejsca to naczynia i że mimo wszystko nie widzi już krwiaków od wczoraj też już czysto...
 
Dziewczyny ja chyba zwariuję czekając na wynik bety- miał być o 16 i nic:( Czuję się okresowo i jestem strasznie wkurzona- mogłabym kogoś pogryźć. To chyba jakiś mega zespół napięcia przedmiesiączkowego jakiego jeszcze w życiu nie miałam. Mąż już ma mnie dosyć. Wzięłam nospę i relanium bo już sama siebie nie mogę znieść. Chcę mi się płakać: ((( Wiem, że moje samopoczucie oznacza tylko jedno:(((( Przepraszam, ale musiałam się wyżalić.
 
A jak się nie ma tyłozgięcia jaki pęcherz lepiej mieć podczas transferu?
Mi kazał być na półpełnym. Nie wiem ile to jest ;) ale po prostu nie wypróżniałam się jak zawsze po przyjeździe do kliniki i tyle. Dziewczyna, która miała ze mną transfer musiała mieć przerwany, żeby trochę "oddać" bo nie mogła wytrzymać jak trzymali głowicę jej przy brzuchu. Wróciła i dokończyli.
 
reklama
Do góry