reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale to zalezalo pewnie od poziomu estradiolu i pracy jajnikow. Bo moje np nadal pracowaly jak szalone i doktor musial je mpcno.wyciszac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak do punkcji mialsm estradiol 9500...po dostalam na tydzien tabletki diostinex i od razu podchodzilam bo wszystko spadlo i bylo ok...
 
reklama
Hej dziewczyny! U mnie jutro punkcja o 6:40 mam być w klinice.to moje 2 ICSI druga stymulacja, za pierwszym razem mialam dawki 200 puregonu przez pierwsze dwa dni potem po 150 i byłam na pograniczu przesymulowania, czułam to po sobie. Pobrano 18 jajeczek z czego zaplodnilo sie tylko trzy.dwa przetwaly do 3 doby.podano mi je, byłam w ciąży ale tylko do 7 tyg.niestety... Teraz mialam dawki najpierw przez dwa dni puregon 150 później po 125 i teraz lekarz jest zadowolony.Nie wiem czy ostatnio tak duża ilość jajeczek nie wplynela negatywnie na ich jakość i dlatego byly tylko dwa zarodki...jak myślicie?
Wszystkie komórki były dojrzałe?
2 tyś?? Kurczaczki, albo ja mam zamrok, albo jakoś mniej płaciłam, albo co innego brałam.
Gonal jest drogi nawet po refundacji. My zapłaciliśmy też ok.2000.
 
dziewczyny, ale miałam koszmarną noc, dopadła mnie kolke nerkowa i zapalenie pęcherza. Rano juz bylam w klinice. Biore antybiotyk mimo ze jestem w 5 dpt i furagine. Nic nie jadlam tylko dwie kromki chleba bo caly czas che mi sie wymiatowac.
Nie wiiem co mam myslec i jaki to bedzie miało wplyw na implantacje.
 
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Możecie mi powiedzieć ile mniej więcej kosztują leki do stymulacji nierefundowane i ewentualnie refundowane.
Wszystko zalezy w jakiej dawce i co, ja po refundacji zapłaciłam 800 zl, nie licząc juz encortonu, femibionu, acardow i innych leków

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny, ale miałam koszmarną noc, dopadła mnie kolke nerkowa i zapalenie pęcherza. Rano juz bylam w klinice. Biore antybiotyk mimo ze jestem w 5 dpt i furagine. Nic nie jadlam tylko dwie kromki chleba bo caly czas che mi sie wymiatowac.
Nie wiiem co mam myslec i jaki to bedzie miało wplyw na implantacje.
Oj, nie jestem.w stanie sobie wyobrazic jak musi bolec. Poki co jestes.po transferze wiec dziecku nie szkodzisz, ono jeszcze przez przynajmniej tydzien czy dwa nie bedzie od ciebie czerpac substancji odzywczych. Oslabienie organizmu wbrew pozorom moze pomoc, organizm ma szanse skupic sie na zwalczaniu prawdziwej choroby a nie zarodka.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj, nie jestem.w stanie sobie wyobrazic jak musi bolec. Poki co jestes.po transferze wiec dziecku nie szkodzisz, ono jeszcze przez przynajmniej tydzien czy dwa nie bedzie od ciebie czerpac substancji odzywczych. Oslabienie organizmu wbrew pozorom moze pomoc, organizm ma szanse skupic sie na zwalczaniu prawdziwej choroby a nie zarodka.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
to jakis koszmar, czemu teraz musialo mnie dopasc.Tyle lekow zazywam ze nie moge jesc. Oby nie zaszkodzilo zarodką. Tak mnie boli cewka moczowa ze wariuje, wieczorem wezme kolejną dawke antybiotyka no i bede czekac do soboty na 2 weryfikacje. Mam zle pzreczucie.
 
reklama
No ja też mniej, bralam gonal i raz cetrotide

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ponoszonymi kosztami nie ma co sie sugerować. Sa protokoły krótkie i długie. Każda ma inne leki inne dawki inny czas trwania leczenia. Ja za punkcję i transfer płace ok 7 tys, pewnie te ceny tez sa różne. Z ciekawości, ile Wy płaciliście?
 
Do góry