reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, dziś znów mnóstwo wizyt!! Dzieje się, dzieje!!

@mery86 - udanego transferu!!!!
@Emilianka6966 - prawidłowych wyników progesteronu i endo, niech dzidzia ma optymalne warunki :)
@pisces @ludek @Agnieś191 - udanych wizyt, niech wszystko rośnie jak trzeba i będzie gotowe do punkcji na czas :)
Jestem już w domu z naszą kropeczką. Embriolog mówił, że podobno bardzo ładnie się rozmroziła, tym razem obyło się bez bólu i szybciutko. Teraz odpoczywamy do końca przyszłego tygodnia.
Dziwi mnie tylko jedno. W tamtym miesiącu dr przepisał mi luteinę 100mg dopochwowo x2 i encorton 10 mg x1, a teraz luteinę 50mg x2 i encorton 5mgx1 czyli połowa dawki, a przecież nie powiodło się tamtym razem. Co o tym myślicie?
 
Hm..." A nie mówiłam" hi hi[emoji1] już Ci gratulowalam, ale bardzo chętnie zrobię to jeszcze raz GRATULUJĘ i życzę pięknego przyrostu.
Dziękuję :). Dziś odebrałam wynik i jest 272 mLU/mL. W poniedziałek było 115 więc chyba dobrze przyrosło. O ja, czyżbym była w ciąży? :). Mam nadzieję, że jest dobrze umiejscowione i nie jest puste. Okaże się w Dzień Matki :)
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn, które miały odroczony trnsfer.
Ile cykli po punkcji mialyscie podany zarodek ? Z rozmowy z moim lekarzem i panią psycholog wywnioskowałam ze odrazu w nastepnym cyklu. Czyli zakoncze ten w ktorym mam stymulacje i ok 19 dnia cyklu nastepnego jest transfer.
Ale ostatnią wizyte kontrolną mialam u innego lekarza i on mi powiedzial ze bede musiala czekac ten cykl ze stymulacją, zrobic przerwę w calym nastepnym i dopiero w 3 cyklu transfer...oszaleje bo juz tyle na to czekam...
Ja m8alam crio od razu w nastepnym cyklu...
 
Do góry