reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję ślicznie :)
Moje pęcherzyki rosną - mają juz od 10 do 14 cm. Estradiol ponad 900. W sobotę kolejna wizyta, a przewidywany termin punkcji wtorek-środa. Trochę mnie męczy już to pobranie krwi na estradiol :eek:
Ehh to prawie już, tylko patrzeć jak bombelki będą się zapladniac;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :) jestem tu nowa. 6 lat staran o dziecko, inseminacja nie udana :/, pierwsze podejście do in vitro punkcja w sobote. Dzis na usg widocznych 5 pęcherzyków ... mam nadzieje ze wystarczy.
Trzymajcie prosze kciuki! :)
Trzymamy kciuki i oczywiście oddzywaj się na bieżąco ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Możecie mi powiedzieć ile mniej więcej kosztują leki do stymulacji nierefundowane i ewentualnie refundowane.
 
Cześć dziewczyny :) jestem tu nowa. 6 lat staran o dziecko, inseminacja nie udana :/, pierwsze podejście do in vitro punkcja w sobote. Dzis na usg widocznych 5 pęcherzyków ... mam nadzieje ze wystarczy.
Trzymajcie prosze kciuki! :)
Hej magdusia8891. Oczywiście, że trzumamy kciuki[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] i życzę z całego serca powodzenia.
 
Cześć dziewczyny :) jestem tu nowa. 6 lat staran o dziecko, inseminacja nie udana :/, pierwsze podejście do in vitro punkcja w sobote. Dzis na usg widocznych 5 pęcherzyków ... mam nadzieje ze wystarczy.
Trzymajcie prosze kciuki! :)
Witaj,

Rośniemy, a jak wiadomo w kupie siła, kupy nikt nie ruszy ;) Więc super, że dołączasz.

Sobota już tużtuż, będziemy trzymać kciuki. Mamy kalendarz, jakbyś chciała to na początek mogę cię wpisać, ale ogólnie same się wpisujemy:) Jest po to, żeby pamiętać komu kiedy kibicować :)
 
reklama
Witaj,

Rośniemy, a jak wiadomo w kupie siła, kupy nikt nie ruszy ;) Więc super, że dołączasz.

Sobota już tużtuż, będziemy trzymać kciuki. Mamy kalendarz, jakbyś chciała to na początek mogę cię wpisać, ale ogólnie same się wpisujemy:) Jest po to, żeby pamiętać komu kiedy kibicować :)
Bardzo prosze o wpisanie, jak ogarnę stronkę bede na bieżąco uzupełniać :)
 
Do góry