reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, dziś znów mnóstwo wizyt!! Dzieje się, dzieje!!

@mery86 - udanego transferu!!!!
@Emilianka6966 - prawidłowych wyników progesteronu i endo, niech dzidzia ma optymalne warunki :)
@pisces @ludek @Agnieś191 - udanych wizyt, niech wszystko rośnie jak trzeba i będzie gotowe do punkcji na czas :)

Dziękuję ślicznie :)
Moje pęcherzyki rosną - mają juz od 10 do 14 cm. Estradiol ponad 900. W sobotę kolejna wizyta, a przewidywany termin punkcji wtorek-środa. Trochę mnie męczy już to pobranie krwi na estradiol :eek:
 
A jednak dwójka :) Gratuluję!!!:rofl:
Mąż dobrze się czuje po tej wiadomości? :D
Troszkę w szoku obydwoje bylismy ale cieszymy sie niesamowicie [emoji4] teraz Twoja kolej na bliźniaki bo dobrze pamietam ze bedziesz chciala miec dwa zarodeczki podane?[emoji2] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wspaniale! To pewnie niesamowite uczucie, coraz częściej przestaje wierzyć że kiedyś tego doczekam; ( taki dół mnie dzisiaj dopadł... Dobrze że śpię non stop,nie mysle tak intensywnie...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze troszke i sama sie przekonasz ze Twoj drugi transfer jest tym szczesliwym [emoji4] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie do dziewczyn, które miały odroczony trnsfer.
Ile cykli po punkcji mialyscie podany zarodek ? Z rozmowy z moim lekarzem i panią psycholog wywnioskowałam ze odrazu w nastepnym cyklu. Czyli zakoncze ten w ktorym mam stymulacje i ok 19 dnia cyklu nastepnego jest transfer.
Ale ostatnią wizyte kontrolną mialam u innego lekarza i on mi powiedzial ze bede musiala czekac ten cykl ze stymulacją, zrobic przerwę w calym nastepnym i dopiero w 3 cyklu transfer...oszaleje bo juz tyle na to czekam...
Ja miałam tak jak mówił ten drugi lekarz. Miałam za wysokie hormony na podanie zaraz w następnym cyklu.
 
Dziękuję ślicznie :)
Moje pęcherzyki rosną - mają juz od 10 do 14 cm. Estradiol ponad 900. W sobotę kolejna wizyta, a przewidywany termin punkcji wtorek-środa. Trochę mnie męczy już to pobranie krwi na estradiol :eek:
Jak mają 10 - 14 cm toż to pęcherze a nie pęcherzyki :D:D
 
reklama
Do góry