reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oska! Ależ się stęskniłam! :rofl2:

Ja po tylu porażkach unikam kościoła jak ognia, nie potrafię się już modlić.
Ja sie nie odzywam ale jak jestem mocno anty pod tym wzgledem.
Ale kazdy zaklina rzeczywistosc jak potrafi.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie!!! Nie uwierzycie slyszalam dwa serduszka!!! Widzialam moje dwie fasolki!!! [emoji173][emoji173][emoji7][emoji7]
Z wrazenia zapomniałam wziasc zdjecia...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Szczesliwa?
Gratulacje!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mysle ze warto zaufac Panu Bogu nie wiadomo jaki plan ma wobec nas... Nie warto sie na niego gniewac:)
Wolalabym zebysmy nie dyskutowaly o religii bo jesli o mnie chodzi to plany beze mnie moze ukladac.
Nauczylam sie dbac sama o siebie. Grunt to byc dobrym czlowiekiem, nie musi nade mna sie.roztaczac wizja ognia piekielnego...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wolalabym zebysmy nie dyskutowaly o religii bo jesli o mnie chodzi to plany beze mnie moze ukladac.
Nauczylam sie dbac sama o siebie. Grunt to byc dobrym czlowiekiem, nie musi nade mna sie.roztaczac wizja ognia piekielnego...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem:) ale kazdy ma prawo do wyrazania wlasnej opini. Jestesmy wszystkie w tej samej ''kupie bezplodnosci" i najwazniejsze to sie wspierac:)
 
Hej Dziewczyny, Dzisiaj jest 8dpt. 3 dniowego kropeczka. Tak mnie korci, żeby zrobić sikańca, ale wiem, że może jeszcze nic nie wyjść. Wszystkie dolegliwości ustąpiły i mam takiego powera, że mogłabym góry przenosić. Dzisiaj tak mnie nosiło, że weszłam chyba do 20 sklepów, między innymi z ubrankami dziecięcymi i kupiłam takie słodkie body z długim rękawkiem- wiem, że nie powinnam, ale chciałam troszkę pozaklinać rzeczywistość. Myślicie, że jutro rano test sikany mógłby już coś pokazać(kupiłam ten najbardziej czuły z rossmana)??? Jestem pełna optymizmu po tylu fantastycznych wiadomościach na forum.
 
Hej Dziewczyny, Dzisiaj jest 8dpt. 3 dniowego kropeczka. Tak mnie korci, żeby zrobić sikańca, ale wiem, że może jeszcze nic nie wyjść. Wszystkie dolegliwości ustąpiły i mam takiego powera, że mogłabym góry przenosić. Dzisiaj tak mnie nosiło, że weszłam chyba do 20 sklepów, między innymi z ubrankami dziecięcymi i kupiłam takie słodkie body z długim rękawkiem- wiem, że nie powinnam, ale chciałam troszkę pozaklinać rzeczywistość. Myślicie, że jutro rano test sikany mógłby już coś pokazać(kupiłam ten najbardziej czuły z rossmana)??? Jestem pełna optymizmu po tylu fantastycznych wiadomościach na forum.
Witaj. Super ze pozytywnie sie nastawiasz!! Moze tylko te ciuszkowe zakupy ciut za wczesnie.
Jesli jestes odwazna mozesz sprobowac, ale powiem ci ze ja 8 dpt 5dniowego zrobilam i ryczalamcaly dzien bo nic nie bylo widac wg mnie. Dziewczyny na forum cos tam bardzo bladego widzialy, maz tez a ja nic. Dopiero nastepnego dnia widzialamblada kreske, ale co sie naryczalam to moje!

Wiec jesli sie nie boisz skrajnych emocji, mozesz probowac :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Szczerze, czasami nie ogarniam :D:D
Np. dzisiaj przypomniałam sobie, że MilkyWay miała wczoraj betować.., I z 10 minut mi zajęło zanim przypomniałam sobie, że przecież nam pisała, że total hcg mogła tylko zrobić :D:D A już miałam pytać czemu się nie odzywa :D:D:D Starość nie radość :D

Super Sol, że próbujecie dalej. Maj to piękny miesiąc na zaciążenie, dzieci się w lutym rodzą a wodniczki są fajne (powiedział nieskromnie wodnik ;p)
Tak tak wodniczki sa super :)
 
Do góry