reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witaj. Super ze pozytywnie sie nastawiasz!! Moze tylko te ciuszkowe zakupy ciut za wczesnie.
Jesli jestes odwazna mozesz sprobowac, ale powiem ci ze ja 8 dpt 5dniowego zrobilam i ryczalamcaly dzien bo nic nie bylo widac wg mnie. Dziewczyny na forum cos tam bardzo bladego widzialy, maz tez a ja nic. Dopiero nastepnego dnia widzialamblada kreske, ale co sie naryczalam to moje!

Wiec jesli sie nie boisz skrajnych emocji, mozesz probowac :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Może faktycznie uda mi się powstrzymać do piątku, tylko ja w gorącej wodzie kąpana jestem. Lepiej męża poproszę, żeby schował ten test.
 
U mnie potwierdzone - 3 pecherzyki były, pobrane. Dostałam metypred 16mg do pozytywnej bety. Opakowanie jest 30szt wiec może dłużej będę brała...
o clexane sama poprosiłam, i dostałam 0,4. Niestety 100% płatny.. muszę gdzieś potem załatwić na ryczałt.
Luteina 100 3x2.

Jeśli będą zarodki to w niedziele transfer a beta w 9dpt.

Jutro pierwsze info czy coś się zapłodnilo :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana trzymam kciuki za piekne zaplodnienie i rozwoj calej trojeczki :*
 
Ja już po transferze, tym razem było spokojnie, pusty pęcherz i cewnik bezroblemowo umieszczono, chyba dr wziął do serca moje żale po ostatnim nieudanym transferze, wracam do domu, zwolnienie na trzy dni i wracam do pracy, czas szybciej zleci,nie będę się tak skupiać na sobie i wsłuchiwać się w swoje ciało;) zdjecie kropeczka bardziej widoczne niż ostatnio, widziałam jak wskakiwał;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Super kochana to teraz emocjonujace 2 tygodnie przed toba :)
Mocno trzymam kciuki za wysoka bete :*
 
reklama
Do góry