reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie dziękuję jeszcze ale dziś powtórzyłam test z moczu i wyszła mocniejsza kreska niż wczoraj . Taka już bez wątpliości :) no ale jeszcze poczekam z radością ;).
Jutro mam wizytę bo objawy, które opisałam lekarzowi wskazują na hiperstymulację :(. Mam nadzieję, że nie będę musiała być hospitalizowana :(. Póki co piję dużo wody i po pracy odpoczywam. Dziewczyny, które miały hiperkę - coś jeszcze można zrobić domowymi sposobami?
Pij minimum 3 l wody i duuuzo białka we wszelkiej postaci. I stosowałam dietę wątrobową, bo ona bardzo obrywa przy hiperce. Ja tak robiłam i pomoglo. I mierz się w obwodzie, jeśli zacznie dużo przybywać jedź do lekarza.
 
reklama
Drugi. Pierwszy się nawet nie zagniezdzil niestety. Miałam dwie stymulacje i dwa transfery. Jeden Mrozak bo miałam hiperke. I pewnie nadal nic nie będzie
Mi do transferu zlecialo okropnie szybko dopiero po nim sie ciagnie w nieskonczonosc kazdy dzien,ale wieksza polowa za mna i test.
Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Też się cieszę, że u mnie chociaż coś ruszyło do przodu

To, że mnie nie było nie znaczyło, że nie kibicowałam i nie zaglądałam tutaj. Śledzę Twoje poczynania i trzymam kciuki za pozytywną betę. Wystarczy już tych przeżyć.

A co do zarodków, mnie z góry mówią, że mogę przyjąć tylko jeden. Nawet nie mam możliwości zadecydować.
 
U mnie dobrze [emoji6] tego 29 to musiał być skąpy okres, teraz za tydzień mam zacząć dupka na wywolanie( żeby nie czekać w nieskończoność ) i jak wszystko bedzie dobrze to @ i przygotowanie do transferu [emoji2] ale sie cieszę ,ze cos ruszyło!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To jest takie miłe, jak pojawia się kolejna nadzieja, oby wszystko poszło jak należy ,tego życzę Ci z całego serca;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry