reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie w labo jest tak samo i zawsze robie hcg a wynik powyżej 5 oznacza ciąże. Hcg występuje tylko u kobiet w ciąży. Według mnie jesteś w ciąży i ja Ci juz GRATULUJĘ[emoji1] [emoji1] [emoji1]
Nie dziękuję jeszcze ale dziś powtórzyłam test z moczu i wyszła mocniejsza kreska niż wczoraj . Taka już bez wątpliości :) no ale jeszcze poczekam z radością ;).
Jutro mam wizytę bo objawy, które opisałam lekarzowi wskazują na hiperstymulację :(. Mam nadzieję, że nie będę musiała być hospitalizowana :(. Póki co piję dużo wody i po pracy odpoczywam. Dziewczyny, które miały hiperkę - coś jeszcze można zrobić domowymi sposobami?
 
reklama
Nie dziękuję jeszcze ale dziś powtórzyłam test z moczu i wyszła mocniejsza kreska niż wczoraj . Taka już bez wątpliości :) no ale jeszcze oczekam z radością ;).
Jutro mam wizytę bo objawy, które opisałam lekarzowi wskazują na hiperstymulację :(. Mam nadzieję, że nie będę musiała być hospitalizowana :(. Póki co piję dużo wody i po pracy odpoczywam. Dziewczyny, które miały hiperkę - coś jeszcze można zrobić domowymi sposobami?
Ktoś coś kiedys pisał o białku dla sportowcow, ale nie pamiętam co to było
 
Nie dziękuję jeszcze ale dziś powtórzyłam test z moczu i wyszła mocniejsza kreska niż wczoraj . Taka już bez wątpliości :) no ale jeszcze poczekam z radością ;).
Jutro mam wizytę bo objawy, które opisałam lekarzowi wskazują na hiperstymulację :(. Mam nadzieję, że nie będę musiała być hospitalizowana :(. Póki co piję dużo wody i po pracy odpoczywam. Dziewczyny, które miały hiperkę - coś jeszcze można zrobić domowymi sposobami?
Będzie wszystko dobrze[emoji4] tego Ci życzę z całego serca [emoji110] [emoji110] [emoji110].
 
Hej. Mozesz mi powiedziec jakie mialas bety, leze w tej chwili w szpitalu, jak na razie nikt nie wie co die dzieje. Wczesniej pisalas ze u Ciebie tez beta powoli rosla a jednak sie udalo,
14 dzień beta 232
15 dzień beta 201
16 dzień beta 287
Potem był szpital ale
juz nie pamietam , wiem ze rosło już ładnie
 
Hej dziewczyny y dawno mnie tu nie było a widzę ze wszystkie nowe. Pewnie "starym" uczestniczkom forum wkoncu się udało mam nadzieje. Ja teraz jestem 4dpt 3dniowego mrozaczka. I tak sobie pomyślałam że wejdę na forum jak dawniej ;) bo tak zaczęłam czytać w necie bo ja nie mam żadnych objawów jak inne dziewczyny tylko lekkie bardzo lekkie bóle podbrzusza. Ale to może przez to ze parę miesiący minęło od punkcji wiec Juz nie mam dolegliwości po stymulacji. Betę mam 19-go

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie dziękuję jeszcze ale dziś powtórzyłam test z moczu i wyszła mocniejsza kreska niż wczoraj . Taka już bez wątpliości :) no ale jeszcze poczekam z radością ;).
Jutro mam wizytę bo objawy, które opisałam lekarzowi wskazują na hiperstymulację :(. Mam nadzieję, że nie będę musiała być hospitalizowana :(. Póki co piję dużo wody i po pracy odpoczywam. Dziewczyny, które miały hiperkę - coś jeszcze można zrobić domowymi sposobami?
Wcinaj dużo białka

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry