reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej. Mozesz mi powiedziec jakie mialas bety, leze w tej chwili w szpitalu, jak na razie nikt nie wie co die dzieje. Wczesniej pisalas ze u Ciebie tez beta powoli rosla a jednak sie udalo,
Dziękuję za [emoji110] , a u Ciebie jednak skończyło się na szpitalu[emoji17] . Jak się czujesz? Życzę szybkiego powrotu do domku z poukladanym cyklem, by móc działać dalej[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Sama nie wiem jak to zrobić ? w poniedziałek pierwsza wizyta może wtedy dowiemy się jakie są możliwości. kiedy jak mnie nie dotyczyło invitro to byłam przeciwna a teraz proszę boga żeby się udało :-) człowiek czasami jest bez serca a jak ciebie to spotka to wtedy zaczyna inaczej to widzieć


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
reklama
Ja biorę Progynowe 21 3x1+Encorton+Acard 75 i dziś jestem w 7 dniu cyklu sztucznego . Crio będę miała ok 19 i mam napewno od czasu do czasu takie klocia w dole i okropne migreny w piątek to aż na pogotowie musiałam jechać ale Ja tak niestety reaguje na hormony.W piątek mam usg i zobaczymy co to wyrosło z tego mojego endo .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja Gynokadin 3x1 również 7 dzień. W piatek kontrola i jak dobrze pójdzie 16 transfer.
Oprócz bólu głowy nie mam żadnych objawów. Mam nadzieję że wszystko idzie zgodnie z planem....
 
Do góry