reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przede wszystkim witaj,

Tak jak wczoraj pisałam, pobolewanie podbrzusza nie musi znaczyć że coś złego się dzieje, ale nie jest też oznaką ciąży. W tym momencie jedyne co możesz zrobić to nie przemęczać się i pozytywnie myśleć. Przykro mi to mówić, ale na tym etapie niewiele jest zależne od nas.

Nie zmienia to jednak faktu, że trzymam kciuki, żeby się udało :)
Dzieki za odp.Żałuję ze wcześniej tu nie trafilam poczytam wasze wpisy do tylu zeby sie wydrążyć.
 
reklama
No to teraz mocno mocno trzyma kciukaski [emoji4] a metypred dostalas 16 mg czyli jedna tab zawiera 16 mg? Bo mi lekarz na recepte wypisal metypred 4 mg a potem w zaleceniach dal ze mam brac 16mg i musze 4 tab lykac na raz.

Chyba 16mg w jednej tabletce bo wyczytałam to z recepty. Może 4mg jest tańsze dlatego tak ci dał? Albo w aptece nie mieli 16mg?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie lecze w Paryzu jest mi lzej bo nie pokrywam zadnych kosztow.Podchodzilismy do icisi ze wzgledu na zle parametry nasienia.Wszystkie moje wyniki byly na 5+.Po tygodniu stymulacji Gonal f i menopur plus jeszcze inny..pobrali 8 pecherzykow 5 sie zaplodnilo,1bardzo silny(tak mi powiedzieli)oddali mi :)a reszta zostala pod obserwacja i czekam na list ile zamroza.Nadzieja wielka tak sie boje...Beta w poniedzialek a test sikany boje sie robic
W Paryżu pokrywają koszty, super... zazdroszczę. Ja w brzuchu mały samochód nosze :D:D

Nie musisz robić bety, ja zrobiłam 8dpt 5dniowych zarodków i nic nie widziałam, na szczęście mąż widział i dziewczyny na forum :D:D Ale i tak cały dzień przepłakałam, dopiero następnego dnia sikacz wyszedł i beta potwierdziła. Ale nie warto tak się stresować.
 
W Paryżu pokrywają koszty, super... zazdroszczę. Ja w brzuchu mały samochód nosze :D:D

Nie musisz robić bety, ja zrobiłam 8dpt 5dniowych zarodków i nic nie widziałam, na szczęście mąż widział i dziewczyny na forum :D:D Ale i tak cały dzień przepłakałam, dopiero następnego dnia sikacz wyszedł i beta potwierdziła. Ale nie warto tak się stresować.
Dlatego wole uniknac stresu bo roznie bywa.Jakos dotrwam do poniedzialku.A tobie M@gda za ktorym razem sie udalo?
 
Dlatego wole uniknac stresu bo roznie bywa.Jakos dotrwam do poniedzialku.A tobie M@gda za ktorym razem sie udalo?
Za pierwszym. Tobie też życzę jak najszybciej.

U nas ja właściwie miałam dobre wyniki, ale rzadko owulację, mąż słabe, mało ruchliwe nasienie, więc bardzo miało jak się "spotkać". I ktoś musiał im w tym pomóc. Wam też się uda.
 
U mnie potwierdzone - 3 pecherzyki były, pobrane. Dostałam metypred 16mg do pozytywnej bety. Opakowanie jest 30szt wiec może dłużej będę brała...
o clexane sama poprosiłam, i dostałam 0,4. Niestety 100% płatny.. muszę gdzieś potem załatwić na ryczałt.
Luteina 100 3x2.

Jeśli będą zarodki to w niedziele transfer a beta w 9dpt.

Jutro pierwsze info czy coś się zapłodnilo :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Z niecierpliwoscia czekam na informacje [emoji5] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po transferze, tym razem było spokojnie, pusty pęcherz i cewnik bezroblemowo umieszczono, chyba dr wziął do serca moje żale po ostatnim nieudanym transferze, wracam do domu, zwolnienie na trzy dni i wracam do pracy, czas szybciej zleci,nie będę się tak skupiać na sobie i wsłuchiwać się w swoje ciało;) zdjecie kropeczka bardziej widoczne niż ostatnio, widziałam jak wskakiwał;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam jutro wizytę, ale chodze prywatnie i z pakietu z pracy, więc częściej oglądam malucha, w sobotę miał 1.87cm, więc dziś będzie 2 cm.
Ty to masz dobrze :) ja kolejna wizyta za 3 tyd zwariuje do tego czasu ;) dostałam zwolnienie na tydzień bo wszystko jest ok i mogę wrócić do pracy , ale ja się boje bo ten trzeci miesiąc to chyba najgorszy ;(
 
Ty to masz dobrze :) ja kolejna wizyta za 3 tyd zwariuje do tego czasu ;) dostałam zwolnienie na tydzień bo wszystko jest ok i mogę wrócić do pracy , ale ja się boje bo ten trzeci miesiąc to chyba najgorszy ;(
Dlaczego 3 miesiące najgorszy jest? nawet mnie nie strasz.
Super ,że punkcja się udała.
I transfer się udał bez bólu jak ostatnio.
 
reklama
Do góry