reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny y dawno mnie tu nie było a widzę ze wszystkie nowe. Pewnie "starym" uczestniczkom forum wkoncu się udało mam nadzieje. Ja teraz jestem 4dpt 3dniowego mrozaczka. I tak sobie pomyślałam że wejdę na forum jak dawniej ;) bo tak zaczęłam czytać w necie bo ja nie mam żadnych objawów jak inne dziewczyny tylko lekkie bardzo lekkie bóle podbrzusza. Ale to może przez to ze parę miesiący minęło od punkcji wiec Juz nie mam dolegliwości po stymulacji. Betę mam 19-go

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dzien 6.Dpt.Twoj pierwszy transfer?
 
reklama
Dziewczynki podrzućcie jakiś tytuł dobrej książki na czytanie po transferze??? Mam zamiar od punkcji być na l4 i odpoooczyyywaaaać więc dużo czasu na czytanie :D
 
Dziewczynki podrzućcie jakiś tytuł dobrej książki na czytanie po transferze??? Mam zamiar od punkcji być na l4 i odpoooczyyywaaaać więc dużo czasu na czytanie :D
Katarzyna Puzyńska pierwsza część to Motylek. Albo Jezdziec miedziany Paullins Simons. Wszystko Mroza

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Hej dziewczyny y dawno mnie tu nie było a widzę ze wszystkie nowe. Pewnie "starym" uczestniczkom forum wkoncu się udało mam nadzieje. Ja teraz jestem 4dpt 3dniowego mrozaczka. I tak sobie pomyślałam że wejdę na forum jak dawniej ;) bo tak zaczęłam czytać w necie bo ja nie mam żadnych objawów jak inne dziewczyny tylko lekkie bardzo lekkie bóle podbrzusza. Ale to może przez to ze parę miesiący minęło od punkcji wiec Juz nie mam dolegliwości po stymulacji. Betę mam 19-go

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, ja dzis tzreci dzien po transferze swiezych embrionow 4 dniowych. Jutro ide na pierwsza weryfikacje i jednak skusze sie na Bete. Jak wytrzymac do 13.05 to nie wiem, ta druga weryfikacja juz bedzie wiarygodna. Na razie jestem na relanium od soboty i caly czas spie, to mnie torche uspokaja bo dzien szybciej mija.
 
Ktoś coś kiedys pisał o białku dla sportowcow, ale nie pamiętam co to było
Dzieki, właśnie piję białeczko z mlekiem. Ciasteczkowe. Tylko smak nie ten bo od niedawna wkręciłam się w ryby i marzę o zjedzeniu dorsza wędzonego :p. Takiego smaku białka chyba jeszcze nie zrobili ;).
 
Hej. Mozesz mi powiedziec jakie mialas bety, leze w tej chwili w szpitalu, jak na razie nikt nie wie co die dzieje. Wczesniej pisalas ze u Ciebie tez beta powoli rosla a jednak sie udalo,
Módl się do Św. Rity , ona mi pomogła ❤️
 

Załączniki

  • IMG_0018.JPG
    IMG_0018.JPG
    150,4 KB · Wyświetleń: 95
Jezdziec miedziany polecam! [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
A czytałaś kolejne części? Mam w domu, ale jeszcze nie zdążyłam ruszyć. Jeśli lubisz ten typ to polecam Biała wilczyca i Wszystkie marzenia świata Theresa Revay

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Do góry