reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moje drogie a więc tak: moje maleństwo ma 8 mm i akcja serca była widoczna [emoji176][emoji176][emoji176]
Jednak mam małego krwiaka dlatego muszę się oszczędzać... Nie muszę cały czas leżeć ale tylko sklep, spacer i w domku chodzenie... W niedziele mam komunie chrześniaka i na chwilkę mogę jechac ale nie na obcasach... Nooo i to na dziś tyle... I mam się już tak nie stresować...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji7] [emoji7] [emoji7]
 
Ja już po transferze, tym razem było spokojnie, pusty pęcherz i cewnik bezroblemowo umieszczono, chyba dr wziął do serca moje żale po ostatnim nieudanym transferze, wracam do domu, zwolnienie na trzy dni i wracam do pracy, czas szybciej zleci,nie będę się tak skupiać na sobie i wsłuchiwać się w swoje ciało;) zdjecie kropeczka bardziej widoczne niż ostatnio, widziałam jak wskakiwał;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Ekstra! Dobry początek wróży dobry koniec :)
 
to akurat nie jest objaw ciazy, ale nie ty pierwsza i nie ostatnia czujesz sie okresowo, Ja też się czułam i w ciąży jestem. Także tym się nie martw.
Hej Jestem tu nowa.dzis 6 dzien po transferze 2 dniowego zarodka i tez czuje jakbym miala dostac okres i troche sie martwie.Podbrzusze boli juz od 2 dnia po transf.Wczoraj nie odczowalam az tak bardzo i sie uspokoilam.Wiem ze to noekoniecznie musi byc bol poprzedzajacy okres ale nerwy robia swoje.
 
Hej Jestem tu nowa.dzis 6 dzien po transferze 2 dniowego zarodka i tez czuje jakbym miala dostac okres i troche sie martwie.Podbrzusze boli juz od 2 dnia po transf.Wczoraj nie odczowalam az tak bardzo i sie uspokoilam.Wiem ze to noekoniecznie musi byc bol poprzedzajacy okres ale nerwy robia swoje.
Przede wszystkim witaj,

Tak jak wczoraj pisałam, pobolewanie podbrzusza nie musi znaczyć że coś złego się dzieje, ale nie jest też oznaką ciąży. W tym momencie jedyne co możesz zrobić to nie przemęczać się i pozytywnie myśleć. Przykro mi to mówić, ale na tym etapie niewiele jest zależne od nas.

Nie zmienia to jednak faktu, że trzymam kciuki, żeby się udało :)
 
reklama
Hej Jestem tu nowa.dzis 6 dzien po transferze 2 dniowego zarodka i tez czuje jakbym miala dostac okres i troche sie martwie.Podbrzusze boli juz od 2 dnia po transf.Wczoraj nie odczowalam az tak bardzo i sie uspokoilam.Wiem ze to noekoniecznie musi byc bol poprzedzajacy okres ale nerwy robia swoje.
Ja sie lecze w Paryzu jest mi lzej bo nie pokrywam zadnych kosztow.Podchodzilismy do icisi ze wzgledu na zle parametry nasienia.Wszystkie moje wyniki byly na 5+.Po tygodniu stymulacji Gonal f i menopur plus jeszcze inny..pobrali 8 pecherzykow 5 sie zaplodnilo,1bardzo silny(tak mi powiedzieli)oddali mi :)a reszta zostala pod obserwacja i czekam na list ile zamroza.Nadzieja wielka tak sie boje...Beta w poniedzialek a test sikany boje sie robic
 
Do góry