reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, do którego tygodnia lekarz każe Wam robić betę i progesteron?
Pytam ponieważ mój profesor powiedział ze nie ma juz sensu...u mnie wypada teraz 9 t 5 dz,a ostatnia beta to 187918 (25.04.2017).
Pewnie ze nie ma sensu. Betę robi się do usg , zresztą po wartości ok 6000-10000 beta zwalnia o nie podwaja sie juz po 48 godz

[emoji127] 28.10.2017
 
Pewnie ze nie ma sensu. Betę robi się do usg , zresztą po wartości ok 6000-10000 beta zwalnia o nie podwaja sie juz po 48 godz

[emoji127] 28.10.2017

Ja robiłam wczoraj beta hcg według ostatniej miesiączki to był 7t4d a według transferu 8t i wyszła mi kosmiczna hehh ale w końcu są dwa dzieciaczki wynik 251960... Chyba zrobiłam ją dlatego że wizyta dopiero w następny piątek a mam jeszcze od czasu do czasu te plamienia więc żeby się uspokoić troszke... Hehh same rozumiecie :-)
 
bertha, byłam przekonana, że jeszcze jakieś pęcherzyki będą. Nie zwiększył ci lekarz leków nic? Nie mówił, czy jeszcze urosną inne?
Nie zwiększył. Powiedział ze te mniejsze i tak nie dogonią już tych większych pęcherzyków.
Były na usg ze 4, może jeszcze jakiś się ukrył, ale bardzo nierówne. Nie wiem czy wy miałyście podawane wymiary pęcherzyków podczas monitoringu stymulacji?
U mnie dzisiaj były takiej wielkości: 1.71, 1.41, 1.31, 1.1.


Beznadzieja.. tyle kasy wyrzucone na marne kilka pęcherzyków, a może i żadnego zarodka z tego nie będzie :(

Pewnie następnym razem inna stymulację mi zapisze, może długi protokół.. kurde, mam nadzieje ze mój M nie wyskoczy z tym ze do następnej procedury nie będzie chciał podejść :(

Dzięki za pamięć :*
u mnie biochemiczna.
Blastka 4ba,
7dpt - 35,6
10dpt - 54
11dpt - 56,88

No cóż... Jem leki do poniedziałku tak dla spokoju sumienia, powtórzę bete, powinien byc spadek. Została jeszcze jedna Blastka 3bb

Przykro mi..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bertha nie poddawaj się. Ja miałam 6 pęcherzyków. Tylko 4 dojrzałe a 3 udało się zapłodnić. Do transferu przetrwał JEDEN. 4AA i mam nadzieję, że ładnie się u mnie zadomowił bo bety ładne. A też wariowalam, że nie będzie transferu

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Trochę się martwię ze nie będzie w ogóle zarodków... mój M się zastanawia czy nie warto wycofać się w tym cyklu z punkcji i transferu i próbować w kolejnym cyklu ze zmienionymi lekami do stymulacji... :( a ja jak myśle ze mielibyśmy teraz rezygnować to chce mi się płakać.. choć wiem ze szanse są małe...
Kurde, nie wiem co powinnismy zrobić.... :(



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Trochę się martwię ze nie będzie w ogóle zarodków... mój M się zastanawia czy nie warto wycofać się w tym cyklu z punkcji i transferu i próbować w kolejnym cyklu ze zmienionymi lekami do stymulacji... :( a ja jak myśle ze mielibyśmy teraz rezygnować to chce mi się płakać.. choć wiem ze szanse są małe...
Kurde, nie wiem co powinnismy zrobić.... :(



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A co na taką opcję lekarz? Wiem ja też chciałam jak najszybciej, ale trzeba myśleć racjonalnie... Może M ma rację zapytajcie lekarza

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
@bertha nie poddawaj się. Ja miałam 6 pęcherzyków. Tylko 4 dojrzałe a 3 udało się zapłodnić. Do transferu przetrwał JEDEN. 4AA i mam nadzieję, że ładnie się u mnie zadomowił bo bety ładne. A też wariowalam, że nie będzie transferu

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
A w której dobie został podany ?
 
reklama
Nie zwiększył. Powiedział ze te mniejsze i tak nie dogonią już tych większych pęcherzyków.
Były na usg ze 4, może jeszcze jakiś się ukrył, ale bardzo nierówne. Nie wiem czy wy miałyście podawane wymiary pęcherzyków podczas monitoringu stymulacji?
U mnie dzisiaj były takiej wielkości: 1.71, 1.41, 1.31, 1.1.


Beznadzieja.. tyle kasy wyrzucone na marne kilka pęcherzyków, a może i żadnego zarodka z tego nie będzie :(

Pewnie następnym razem inna stymulację mi zapisze, może długi protokół.. kurde, mam nadzieje ze mój M nie wyskoczy z tym ze do następnej procedury nie będzie chciał podejść :(



Przykro mi..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja miałam podawane wymiary na usg i te mniejsze tez nie dogonily ale byly dwie dojrzałe komorki tyle ze u mnie bardzo niske amh i slabsze te komorki i nasienie kiepskie. zarodek nie przetrwal do blascocysty ale śmiało mogl byc podany w 3 lub 4 dobie bo dobrze sie rozwijal. bądź dobrej myśli jest mało ale może beda 4 piękne zarodki [emoji5] trzymam kciuki [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Do góry