reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A jak u was z zamrożeniem jajeczek? będziecie jakieś zamrazać? bo ja nie chce tego robić i tak się zastanawiam co oni z nimi zrobia wyrzuca do kosza tak poprostu ? :-/
Ja nie miałam mrożonych, aczkolwiek przez całą stymulację bardzo źle się czułam, a przed punkcja najgorzej, jak sobie pomyśle że musiałabym przez to jeszcze raz przechodzic... mogło być różnie, na szczęście zostało ze mną 6 zarodków

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trochę się martwię ze nie będzie w ogóle zarodków... mój M się zastanawia czy nie warto wycofać się w tym cyklu z punkcji i transferu i próbować w kolejnym cyklu ze zmienionymi lekami do stymulacji... :( a ja jak myśle ze mielibyśmy teraz rezygnować to chce mi się płakać.. choć wiem ze szanse są małe...
Kurde, nie wiem co powinnismy zrobić.... :(



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie poddawać się - to na pewno! Trzeba walczyć do końca, ja bym nie rezygnowała

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniczyna u mnie tez biochemiczna...
Juz mi lepiej ale zastanawia mnie czemu to sie nie chce zagniezdzic...
Piszą ze na pierwszym miejscu sa tego przyczyną wady zarodka... Myslicie ze jakies gebetyczne wady mogą na to wpływać ?
Nigdy nie robiliśmy badan pod tym kątem.
Może zróbcie kariotypy są refundowane przez NFZ!!!
 
Beznadzieja.. tyle kasy wyrzucone na marne kilka pęcherzyków, a może i żadnego zarodka z tego nie będzie :(

Pewnie następnym razem inna stymulację mi zapisze, może długi protokół.. kurde, mam nadzieje ze mój M nie wyskoczy z tym ze do następnej procedury nie będzie chciał podejść :(



Przykro mi..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Powiem Ci, ze zapytałabym lekarza. Maż ma dobry pomysł.

Ja wiem ze nadzieja umiera ostatnia, ale lepiej zrobić cos jeszcze niz pózniej żałować.

Robiliście kariotypy?




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Ci, ze zapytałabym lekarza. Maż ma dobry pomysł.

Ja wiem ze nadzieja umiera ostatnia, ale lepiej zrobić cos jeszcze niz pózniej żałować.

Robiliście kariotypy?




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie, nie kazali nam robić kariotypow.

Mój gin odpisał mi ze nie rezygnowac w tym cyklu.. chyba nie chce rezygnowac. Trudno, najwyżej 6tys pójdzie w błoto.. ja to przeżyje, mój M może gorzej bo będzie mówił "a nie mówiłem"..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam podawane wymiary na usg i te mniejsze tez nie dogonily ale byly dwie dojrzałe komorki tyle ze u mnie bardzo niske amh i slabsze te komorki i nasienie kiepskie. zarodek nie przetrwal do blascocysty ale śmiało mogl byc podany w 3 lub 4 dobie bo dobrze sie rozwijal. bądź dobrej myśli jest mało ale może beda 4 piękne zarodki [emoji5] trzymam kciuki [emoji110] [emoji110] [emoji110]
bertha, evulek ma rację, może porozmawiaj z lekarzem, żeby podał ci w 2giej albo 3ciej dobie te zarodki, które się rozwijają.
 
reklama
Do góry