reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja liczę pierwszy dzień jak poleci czerwona krew, jak chluśnie.
A robiłaś test? Na pewno nie ma ciąży?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak zrobiłam test bo też u mnie to raczej nietypowe zeby miesiączka się tak długo rozkrecala, wyszedł negatywny.w poniedziałek zaczęłam już krwawic a dzisiaj już wiem ze to był przedwstep do obfitej miesiaczki bo leci ze mnie ze hej.. od dzisiaj 02.05 biorę puregon.Dzięki dziewczyny za informacje bo ta sytuacja zbila mnie kompletnie z tropu. Na szczęście dobrze ocenilam dni, bo dzisiaj to typowy 'drugi najgorszy'
 
reklama
Jeszcze aspiryne wzielam rano ale tylko jedna bo boje sie wiecej bo nigdy nie testowalam tej metody
Możesz jeszcze napić sie toniku (z chinina), bo ona powoduje mikroskurcze. Mi gin każe podczas miesiączki pic tonik zeby ładnie cała @ zeszła, bo lubi zalegać przez moje tylozgiecie.

Hej, dziś zrobiłam znów bete i wyszło 2173 mUI i lekarz zrobił pierwsze usg by sprawdzić czy dobrze umiejscowione i jest ok :-) cudowne uczucie :-) teraz kolejny stresik do 13 :-)
Super wiesci :)

Dziewczyny beta 27.7! Ja juz tu placze ze szczescia mam nadzieje ze to dobrze :D 11dpt

Gratki!!! :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry